Prijava

Ja sam nezanimljiv ali zato je malo debilno derle kojem se svidela uloga atensn hora zanimljivo

Ovo mi je prva tema posle 4 dana. Šta pričate da su sve moje.

Realno je dosadno na sajtu a sad još ne mogu da pravim postere.

Alo noobe ja sam za sve vreme ovde otvorio 3 teme fazon. Nezanimljiv sam i to je to. Skontaj i ti i rešeno

Inace kad pravis postere onda je veselje. Kad budes skapirao da si nebitna stvar i hrpa slova koja formiraju govno snorices se malo ali nama ce biti lakse dosta

ај одјеби више ретарду слинави, колико су те људи пута овде трпали ја не бих више ни долазио на сајт, а ти још тражиш одбан неки. сморио слона а камоли међеда

LOOOOOL gledaj autobusa što je kivan, jiś od neki dan kad sam mu uterao.

Za razliku od vas koji samo parazitirate ovde, ja pravim 11 postera dnevno, kad vidim koji su glupi, obrisem ih i ostavim samo najbolje.

JA POSTERIŠEM

Te postere bi mogao i direktor sam da objavi a ne da ih salje tebi da ih ti objavljujes a taman da si najbolji posrerdzija ikada to ne menja cinjenicu da smo svi mi po 0,0001% gluplji svakim tvojim postom. Da ne pominjem cinjenicu da koga bre boli kurac za postere budjave

Meni je direktor poslao samo desetak postera i svi su odabrani, ostale ja pravim tako da iskuliraj.

LOOOL RASNEE JEL TI JE KEVA PISALA PISMENE U OSNOVNOJ LOOOL

Piše i sada, al tata hahahahah

Jednom malo popusis kurac i odma si peder

Za razliku od vas koji samo parazitirate ovde, ja pravim 11 postera dnevno, kad vidim koji su glupi, obrisem ih i ostavim samo najbolje.

HAHHAHAHAHHAHAHAHAHA A JA NEVERUJEM

KAD RASNI TRAŽI ODBAN DA BI DELOVAO NA SAJTU
http://kuvaton.com/kuvei/help_mee.gif

ма нема раснић, шукно си ми право, још само кад би се ја после оне луднице од прошле седмице могао сјетити шта ми је неки расни писао на форуму, добро би било. не сјећам се ни шта сам ја радио а камоли писао лол. дођи те цоким

Preodgovarajutji gif

јебени крпељ

ПРАВДА ЗА РАСНИЈАААА

RASNI SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA