Prijava

Biće malo čudno da vas Hrvati zovu braća sa zapada

Projektante, prave neki skeč s onim njihovim predstavnikom, pojavljuje se već vest po portalima

поцркаћете од глади ко вам јебе матер

поцркаћете од глади ко вам јебе матер

Sreća što oko Kosjerića ima mnogo sijena pa vi nećete

U celoj RS imam 2 prijatelja, oba su visoko pozicionirani u vojsci. Mnogo smo razgovarali o ovoj temi, jer je referendum izvestan i dogovoren pre mnogo godina kao kompenzacija za Kosovo.

Nece to bas tako ici. Politicka elita RS bi da bude nezavisna, ali da bude vlast, ne zele da budu pod komandom Beograda. Sa druge strane, Srbiji treba sve osim dodatnih milion i nesto gladnih usta i oko 4 miliona medveda. Ne vidim nikakvo udruzivanje sta god da se desi.

Imam ja teču u generalštabu francuske armije i on kaže da ta tvoja dva prijatelja gadno jedu govna

поцркаћете од глади ко вам јебе матер

SRBUJ MAKAR SLAMU JEO

Ne pripajamo se Srbiji nego smo samostalna država. Koji će nam kurac Srbija?

Nisu li slatki Srpscijanci kada misle da ikog istočno od Drine zapravo boli kurac za njih.

Sad bi trebalo da ovo bude vest br 1 na svim portalima, a na jebenom blicu je nema.
-Palma letuje u Paraliji
-GOTOVO Viktor našao Sari zamenu
-Tvrdio da je prostitutka pa je odveo na more
-DEVOJČICA SA SUPERMOĆIMA Izgleda kao obična devojčica ali će vas njeni trikovi oduševiti
-Većina kupača od velike bele ajkule ima strah. Ovi su joj spasili život.
-SEVE MEDJU KOJIĆIMA Igor je ljubi, Keba je grli

I OVO JE SVE VAŽNIJE

Jbg da je u Srbiji dobro ne bi se odvojilo Kosovo, a Vojvodina i Raška tražile to isto.

wowbgd zdravo o/
sta mislis rata biti hoce li

Расни, деџго, мали си ти још да би бистрио политику...

Каква независна Република Српска!
То је Прекодринска Србија!
Пале будућа престоница Србије!

Ma ne, još bar neko duže vreme... Čime i protiv koga?

Каква анархија влада и у БиХ, и у Србији, али и у Хрватској, немогуће би било спровести озбиљну мобилизацију. Већина би дезертитрала јер не трпи ауторитет. Можда буде више неких већих туча на међунационалној основи, мало ће да раде ножеви и понеки пиштољ, али за озбиљнији рат ниједан ентитет нема озбиљно наоружање. Људи ће водити неко своје личне борбе, а да ником не полажу рачуне. Знам људе из Републике Српске који могу да пребију и прикољу муслимана, ако га виде нпр. у Бања Луци или Бијељини, а кад би их Додик позвао да ратују, побегли би први од пушке.

А мало ће сад и Хрвати да се побуне и да опет траже трећи ентитет.

pozdrav za fender stratocaster da li to znaci mislis rata nece biti da?

Људи тамо могу да се наједу и напију па да се побију и онда да се врате да наставе да једу и пију. Нема шансе да буде рата. Нити има ко да ратује, нити има чиме да се ратује.

Неће народ да ратује јер види да ничему не води. Прошли рат се водио само због интереса појединаца, испушио народ националистичку курчину и сад се чеше по глави гледајући како да споји почетак и крај мјесеца, док тајкуни ведре и облаче. Нема од рата ништа, учили смо на својим грешкама, али ипак научили.

to ,,nemamo cime,, nije neki bas bezbedan razlog,jer kad tad cemo imati cime

fazon ,,ubio bi te sad da imam pistolj,, xd

a da se treba nauciti nesto iz proslosti treba i te kako,taj razlog je dobar