Prijava

dal je nub otvorio temu zbog serije? pa postoje grupne teme za ovakve stvari nube glupavi i to zbnog ovako neke nubovske serije aj da si otvorio za neku kultnu serijui nego za ovo sranje treba te istuci ko kera zbog ovog nedela

Zapravo sezona ostavlja isti utisak kao i svi filmovi ovog Šjamalana što je snimio nakon "Unbreakable".

Što se druge sezone tiče, smarač ima ideja...

http://www.slashfilm.com/wayward-pines-season-2/

dal je nub otvorio temu zbog serije? pa postoje grupne teme za ovakve stvari nube glupavi i to zbnog ovako neke nubovske serije aj da si otvorio za neku kultnu serijui nego za ovo sranje treba te istuci ko kera zbog ovog nedela

izvinjavam se, evo sad videh da piše u pravilima da je zabranjeno otvaranje ovakvih tema:

postoje grupne teme za ovakve stvari, bojan extream kaže, a kad on kaže onda je to u skladu sa ustavom i zakonima republike srbije

docu na okupljanje samo da ti izvucem usi

SPOJLERI

Rekla bih da je serija kvalitetno odrađena, vidi se da je budžet bio odličan. Što se tiče radnje, dopao mi se preokret: godina je 4028, jezivi zli likovi zapravo to nisu, bla bla. Makar nikako nije moglo da se predvidi, baš nikako, a to je veoma retko u današnjim ostvarenjima i veoma teško za postići, dakle potreban je talenat.
E sad, da li će to ostati jedini kvalitet serije, ne znam, nekako sam nakon preokreta imala utisak da im ponestaje ideja i sveopšta reakcija s moje strane je bila: meh.

Isto, interesuje me sledeće: ako svi ljudi nose tu mutaciju gena, znači da i ovi iz Wayward Pinesa će postati ebiji za dve hiljade godina. Koja je poenta? Zamrzavaće se tako nekako selektivno opet ili šta? Ko će biti zamrznut, sad kad svi znaju kakva je situacija? To mi je zamršeno.

sto se toga tice, o tome najverovatnije nece ni da bude nekog objasnjenja..