Prijava

pa čak i da jeste kučkica to stvarno nije ok nazivati je kučkicom ako ona hoće u svoja četiri zida u slobodno vreme da bude kučkica i da se jebe na sve četiri po vasceli dan pa ona ima pravo da tako nešto i uradi i mi ne smemo da je nazivamo kučkicom jer to pre svega nije lepo

U sustini to sto kaze autor smoklja. Mada opet ne svidja mi se sto je u jednom postu toliko puta upotrebio rec “kuckica”. Mogao si i neku drugu rec da upotrebis kao zamenu, zasto od svih reci bas tu koristis vise puta u istom postu?

Kako me lozi ova riba to je strasno, nista spec u moru riba ali kad ima neku seksualnu auru, odmah mislim na segzzzz

A joj, da sam znao da će moja izjava postati ovoliki meme. :D hahaha

Sydney je mozda najveca dizacica kurca od selebritija

Oprosti jovo na mojim seksistickim izjavama, mozda bi bio red da izonanisem i vratim se u stanje dostojno homo sapiensa

Ja se izvinjavam stvarno ne bi trebalo koristiti taj izraz ni kada se upozoravaju drugi o upotrebi tog izraza
Od sada biće dozvoljena samo upotreba izraza 'deminutiv ženskog psa', ko bude iskoristio zabranjenu reč biće priveden za thought crime

Sta se izvinjavas plidu vidis da je jovo gospodski prihvatio mim i sve, drago nam je sto si onomad to blagoizjavio

Pliduuu
Sydney je mozda najveca dizacica kurca od selebritija

amin

Bila gost na hot ones al nije nešto divljala previše baš je bila poslušna k..., devojka
Nije bila level Aubrey Plaza da ušmrkava mleko ali bože moj

inace ovo za sidni i seksualnu auru ne more bit tacnije

Smo link ili nije se desilo pa sutra uz komitove da gledam

Odgledao Sidni, nema sta dusa jedna

https://vukajlija.com/forum/teme/67580-dobre-picke-v2-0?strana=214#post_4197027

Možda možda, mada sam baš čvrstog stava samo kad je Ana DeArmas u pitanjy

brao ti ga, bukv razmisljam bila je jos jedna k..kuch.. i ne mogu se setim imena

Namnožio bih se snjom ko šiptar

Одри крш синди љепојка