Prijava

labokv
ovaj izgradio 81 vrtic a nolo prosle god renovirao jedan

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

U Nolovom vrtiću je PVC stolarija

Jedini koji tu stvara zlu krv je iskompleksirana svajcarsko africka prljavstina koja to radi vec 9 i po godina, tj nakon prvog odigranog medjusobnog duela!
Tada je igrao protiv igraca koji ima 18 godina i od njegovih tadasnjih izjava je sve krenulo i islo je od izjava, preko podcenjivanja, pa izjava kada nije ni igrao protiv Novaka, pa mahanje prsticima, pa ovo sa stolicom, pa sa lozom, pa nesto sto mu je rekao tamo u polufinalu AO 2011 i ostale sitne provokacije i evo to nije prestalo do dana danasnjeg.
I u 34 godini je spreman za provokacije i ima neke bubice u glavi, nakon svega sto je osvojio u karijeri, a ja se samo pitam da li su se Sampras i Agasi tako ponasali prema njemu kada se pojavio ?!!
Nista Novaku ostaje da ga dobije u eventualnom finalu i po ko zna koji put baci u ocaj !
(antiDebil, 20. novembar 2015 09:25)

Povredjena tastina prgavog Svajcarca odavno razotkriva laznost njegove plemenitosti.
(dobacujem, 20. novembar 2015 11:22)

U finalu srpski mačor ima da objasni švajcarskoj muškatli neke stvari.
(Zefir Safir, 20. novembar 2015 11:49)

procitao sam fender-najveci neprijatelj i listam temu od prvog posta ne kapiram sta se desava ahahahahha

Haha, i ja sam isto pročitala Fender :)

Zaglavljen ili ne, Novak je tebe spustio na zemlju, o Rafi da ne govorim...kako moze da kaze da je rivalstvo sa Nadalom bitnije nije mi jasno, imali bitne meceve i dobio ga kao klinac, "plevio" ga samo tako, cak je i sam Rafa rekao da mu je Novak tezi protivnik.
Da rezimiramo, Novak je ovo sto jeste preko tebe i Nadala, to tebe i boli...nikada se sa tim neces pomiriti, mislio si da od njega nema nista, ali se zaglavljeni odglavio, poceo da "sisa", "brije"...a finis, final touch sledi u nedelju.
Ti si Rodjo veliki teniser, ali mnogo sujetan covek.
(anica, 20. novembar 2015 09:45)

хахахаха, најбољи су ови коментари где му се директно обраћају. на ти.

Haha, i ja sam isto pročitala Fender :)

+1

Sada je jasno da Federer ne zeli samo Novakovu stolicu, vec, i njegovo mesto u zivotu - jednostavno, zeli da bude Novak Djokovic... ali, jedan je Novak...
(nebojsa, 26. novembar 2015 21:59)

Jadan Federer mica :'(

I dalje ovu temu citam kao Fender najveci neprijatelj...

Mungosi su donešeni na Havaje kako bi smanjili ogromnu populaciju pacova. Ono o čemu nisu razmišljali je da su pacovi aktivni preko noći, a da su mungosi aktivni preko dana. Sada imaju problema sa ogromnom populacijom obe vrste.

Ahhahahaja, Mirka ga je provocirala nešto, sad se sjećam.
Inače, mislim da Mirka tuče Federera. Ona je tu dominantna, vidi se.
Kao Stevan mater svoju.

F: Mirka dušo, ja bih da imamo četvoro djece! Šta misliš????
M: Može ali u dva puta!
F: Ali dušo, kak...
M: U DVA PUTA!

Хех, зато Ноло има сина. Ноло зна.