Dimenzije Vukajlijaša

  1. Редовна исхрана. Сваки дан у исто време.

    Ne preskačem nijedan obrok, uvek jedem u isto vreme. Možda mi se metabolizam ubrzao. Eeeee, da!!!! Nisam uzela u obzir da ne jedem više tako često kolače od testa, uštipke i krofne! U tom grmu leži zec! :))

  2. Урке, да се ниси можда нидобог навук'о на хероин? лоло

    Jes, uvijek krene, malo sam smršao... Na dijeti sam nekoj... Buksno definiši!!

  3. 185cm i 80-85kg, zavisno od sezone. Prosek proseka.

    ---
    Ova đepna vučica mora da je udata za nekog grmalja, to tako ide valjda.
    Pitali jednom sićušnu ženicu nekog lokalnog rmpalije od 150 kila, "Bogati Miro, kako te ovaj tvoj ne spljošti kad dođe do... hm, najgušćeg?" A ona će: "Ne znam ti ja to ništa, on upre, ja se oduprem, on upre, ja se oduprem i tamo pa vamo i uskoro ne znaš ko je koga dovatio i pritis'o".

    Hehe, šta zna dete šta je sto kila :)

  4. definiši!!

    Дефинис'о, фала на идеји!
    Ја сам се нагло угојио кад сам почео да радим, пре неке две године, са 72 на 94-95 за 9 месеци. Сад покушавам да скинем стомак од старопрамена.

  5. Buksno, napisala sam nešto za vas gojazne. :)))
    Crniugrujan
    Hahahahahahahahaha!

  6. Не сећам се да л' сам постовао овде, око 198 цм и 73 килограма, 46 патике.

  7. ti si kost i koža jebote...

  8. нисам толико, пре годину и по сам имао око 60 кила на 6 цм мање, тад сам био кост и кожа :) сад и имам мало мишића

  9. Hehe, šta zna dete šta je sto kila :)

    Zna kad dođe do te težine.

    186cm, 103kg Stoka debela.

  10. mogo bi da se ugojiš malo...

  11. Misiš? Ma, ne izgledam mršavo, vid'o si me uživo. Čakštaviše.

  12. on upre, ja se oduprem, on upre, ja se oduprem

    Aahahahahhahaha Svašta...

    Au... Kol'ki ljudi bokte...
    A svi se providite sem Matriksa. Ja došla da spasim prosek! :)

    180 (držim da nema više), 72

  13. providite

    Шта ово значи? :)

  14. ajd da i ja napišem nešto ovdje, 196 cm, 83-85 kg, patike jebemliga 44 koliko znam, kod Liu Kanga kada kupujem onda je 47.

  15. Шта ово значи? :)

    Ahahahhah
    Mršavi ste, sine dragi. :)))

  16. Ја нисам толико :) Таман! 199-105, јес да би било боље са још 10-ак кила, али не жалим се. :)

  17. 198 цм 92 кг
    а патике 48 ипо до 49.. како које..

  18. Vidi ga i ovaj!
    Ovde svi sa dva metra. Gde su takve kreature kad ja prođem ulicom, vazda sam ko Guliver, jebeš mu mater?!

  19. 198 цм 92 кг а патике 48 ипо до 49.. како које..

    Угоји се још мало, бићемо исти лололо

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.