Dimenzije Vukajlijaša

  1. Vidi ga i ovaj!
    Ovde svi sa dva metra. Gde su takve kreature kad ja prođem ulicom, vazda sam ko Guliver, jebeš mu mater?!

    Вукајлијаши су, бар они које сам ја упознао, у просеку необично високи људи. Од мушких које знам, мислим да је просек 185.

  2. Вукајлијаши су, бар они које сам ја упознао, у просеку необично високи људи. Од мушких које знам, мислим да је просек 185.

    Узми пример са оног фудбала што смо играли. Ја не знам да ли је било троје људи испод 185!

  3. Вукајлијаши су, бар они које сам ја упознао, у просеку необично високи људи. Од мушких које знам, мислим да је просек 185.

    Jeste, sve koje sam ja upoznao su barem moje visine (181-2cm), a obično i viši.

  4. Ostadoh prijatno iznenađena.

  5. Ништа, остаје нам само да оформимо КК Вукајлија.

  6. Узми пример са оног фудбала што смо играли. Ја не знам да ли је било троје људи испод 185!

    Па, тај рад. Ти, Војтек, Блеки, Аксен, Хуго, Фејз, Предражињо, Џони, ја, сви преко тога.

  7. Није био Пајко, тај би нам набио просек у 195. :)

  8. Ништа, остаје нам само да оформимо КК Вукајлија.

    Sviđa mi se kako razmišljaš. Em je lepši sport, em da se toliki ne saplićete oko lopte na podu. Zvuči komično. :)

  9. ЈЕЛ ИМА ОВДЕ НЕКО НИЗАК? :'Д

  10. lolol
    Eto, i ja sam preko 185cm.

  11. Ништа, остаје нам само да оформимо КК Вукајлија.

    Ја одавно предлажем да се организјемо за баскет. Ем је небитан број људи који дође, ем не мораш да дајеш паре, ем има терена који зврје празни по целом граду.

  12. Није био Пајко, тај би нам набио просек у 195.

    лололололо реално!

    Em je lepši sport, em da se toliki ne saplićete oko lopte na podu.

    Ем ми Предражињо више неће ломити руку. :)

  13. Облачић
    ЈЕЛ ИМА ОВДЕ НЕКО НИЗАК? :'Д

    Ima. Ja. Što pitaš? :)))
    http://vukajlija.com/forum/teme/6764-dimenzije-vukajlijasa?strana=24#post_1512473

  14. Ја одавно предлажем да се организјемо за баскет. Ем је небитан број људи који дође, ем не мораш да дајеш паре, ем има терена који зврје празни по целом граду.

    To jer ti ide bolje basket od fudbala? :) A i jeste bolji sport, dinamičniji.

  15. буксно, крупнији си ти од мене доста, па играли смо фудбал, сећаш се?

  16. To jer ti ide bolje basket od fudbala? :) A i jeste bolji sport, dinamičniji.

    Реално, за фудбал сам одувек био оперисан. Баскет сам раније стално играо, мада нисам одавно, могао бих мало да обновим градиво. :)

  17. Ови силни двометраши ми набијају комплексе, а ја уопште нисам ниска! 169 сам висок :3 :ДД

  18. A kakve to veze realno ima sa brojem mojih cipela, djubre spemersko? M?

  19. па играли смо фудбал, сећаш се?

    Да, да, да, тотално сам заборавио. :)

    Реално, за фудбал сам одувек био оперисан.

    Хахахаха, а шта као, неко је из оне екипице (сем Хуга и Аксена) па знао да игра? :)

    ЕДИТ Заборавих Предражиња, костоломца, он је најбољи био бокте!

  20. vučica će da nam igra pleja :D

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.