Dimenzije Vukajlijaša

  1. A kakve to veze realno ima sa brojem mojih cipela, djubre spemersko? M?

    Олололололололо који неповезани упад, коме је ово било упућено? :Д

  2. ја сам баскеташ иначе.. Играм сваки дан кад сија сунце и може да се пичи, ево већ неколико година.. Изјебах се што сам тренирао фудбал баш дуго, и онда израстох оволико, остадох школовани фудбалер који пичи баскет по асфалту.. Жал за тим..

    ЕДИТ: иначе ја сам Аксен, видим да знаш да си играо са Аксеном, а не сећаш се да си играо са мном.. :))

  3. Nacicu Dzimija u gradu...

  4. А ја сам тренирао доста дуго (неких 9 година) баскет, па сјебао колено, паузирао 5-6 месеци, наставио, на првом тренингу опет иста повреда и онда сам чуо за неке ''Буксне''...

  5. Obračun moderatora na Trošarini! Hustle fight fight fight :D

  6. Јебага, Аксене, па и птице на грани знају да си ти Харви! :)

    Nacicu Dzimija u gradu...

    Неко ме одрукао. Чеву ми је на трагу.
    Параноја!

  7. не знају, где знају.. чу птице! :)

  8. иначе ја сам Аксен, видим да знаш да си играо са Аксеном, а не сећаш се да си играо са мном.. :))

    лолололололо виш да сам луд :Д

  9. Inspektor čevu rešio da stane na put Đimiju! U gradu je panika! Nekoliko najjačih ljudi je palo!

  10. Ајд и ја да одржим просек. 192цм, 82 кила тренутно, мада сам смршао у задње време једно 3-4 кила.

  11. 1.75m
    61kg
    40/41 - broj cipela
    a o obimima je bilo reči. na četu :D

  12. pa reci i obime šta se stidiš :D

  13. 185/75 Imam armature za još 20 kg.

  14. beboP ti si momcina za 10 :)) svaka cast

  15. 183/100
    Што би рекао сваки ПОШТЕН лекар, јебеш човека без сто кила.

  16. I ja se stalno motam oko stotke.

  17. Какав би то баскет био, не би плеја имали... Крилни центри вс тешки центри

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.