Prijava

Dosta ljudi je masovno pocelo nositi ove cipele. Znaci zimi na ulici od mladje populacije svako drugo nosi Kanadjanke. E sad ima na forumu verovatno dosta ljudi koji su nosili ove cipele od ranije kad jos niko nije znao za njih, a onda se odskora uocili druga ili drugaricu kako su i oni poceli da nose te cipele jer je to postao trend, pa ste im prebacili : "Ja kad sam nosio Kanadjanke ti si...". Pa evo primera dole, mozete nastaviti sizenje.

JA KAD SAM NOSIO KANADJANKE TVOJ OTAC NIJE NI OSEMENIO TVOJU MAJKU

JA KAD SAM NOSIO KANADJANKE TI SI GLEDAO HUGA NA BK TELEVIZIJI

JA KAD SAM NOSIO KANADJANKE TI SI LEPIO POSTERE JOVICE STANISICA NA PLAKAR

edit: Psujte me ako hocete, ali mozda ce neko se zaonteresovati pa ova tema zazivi.

JA KAD SAM NOSIO KANADJANKE GLEDAO SAM ČARIJA ČAPLINA NA TVU

JA KAD SAM NOSIO KANADJANKE KVEBEK SU NASTANJIVALI SAMO INUITI

Ja kad sam nosio kanadjanke, ti si hvatao signal po brdima na motoroli cd930

ЈА КАД САМ НОСИО КАНАЂАНКЕ 1996. ГОДИНЕ, СТАВИО САМ ТУ ГОДИНУ У НИК 2011. ГОДИНЕ ДА СВИ ЗНАЈУ КАД САМ ЈА НОСИО КАНАЂАНКЕ А СВИ ДРУГИ НИСУ.

po pravilu ih nose neki balvani od 129 kila i metardevedespet razvezane uz siroke dzins pantalone sa dzepovima sa strane i fubu perjanom jaknom eventualno fishbone nose slusalice i slusaju eminema

JA KAD SAM NOSIO KANADJANKE смаре и реме су палили и жарили по форуму

http://footloover.com/images/imgprod_v2/readyproebayimages/Timberland-Shoes-6924R-Roll-Top-Boot-Sneakers-Boot-Mens-Honey-Nobuk_30288.JPG

ЈА ИМАМ ВАКЕ БРАОН

ЈА КАНАЂАНИШЕМ КАДА ЈЕ ЗИМА

ЈА КАД САМ НОСИО КАНАЂАНКЕ ТИ СИ МИ ПУШИО КУРАЦ

Теебор ципелић љубоморан је

ove kanadjanke mi u teoriji izgledaju dobro, a u praksi mi se cini da bi nakon god dana pocele da pustaju vodu unutra.

mada ne znam, nikad nisam posedovao par, a mislim i da necu jer mi se ne svidjaju nesto posebno.

Ja imam kanadjanke koje nisu iz Kanade

Пази келт добре су и не пропуштају воду. Ја их носим већ сезону и кусур и никакав проблем нисам имао - идаље изгледају као нове. Мож да их носиш као чизме класично, а мож и да превнеш ово внуго и да изгледају као ципеле. Углавном ја сам их пазарио јер ми се смучило више да ми вода и со разјебавају ваздушне ђонове хехе

Ja kad sam nosio kanađanke na kurcu niste mi verovali.

ja sam nosio kanadjanke kad kanada nije imala nezavisnost