Prijava

Kakvo je vaše mišljenje o ovom sranju sa arapima i crncima?
Jel ovo smislila Amerika ili ovi samo beze od rata?

Ja mislim da nisu jadni kao sto pricaju vec da oce i da islamizuju Evropu i da zive na racun drugih kao paraziti najobicniji.

Tačnije mislim da im ne bi trebalo nikako dati da uđu u zemlju, a ove što su ušli ne pomagati nikako. Nikakvi kampovi i nikakva sranja i obroci.

стави говно на слику имиграната па сликај не глуми да умеш нормално да разговараш

Ajde pilicaru ne seri sa 17 godina sam obrazovaniji od tebe.

хаахаххахахахах да

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/581883/STIZE-NOVI-TALAS-Cela-Sirija-protutnjace-kroz-Srbiju
Ako već znaju za talas što ne pošalju vojsku da nam čuva granice, mali je problem što kod Kosova ne znamo gde je granica.

valjalo bi da se zamino, oni nek predju ovde a mi tamo

e tamo kod zeleznicke i autobuske stanice ih vidjam najvise,ima ih mnogo sede tako u parku satore podigli jako je zajebano ko zna dal ima neki mentol medju njima sa bombom,prevrlo je moguce,mislim nisam sovinista i to,nego jebem li ga,zna se da kod njih ima takvih preekremnih mentola koji se vrlo lako moze ugurati medju ove

Primetio sam da ih zene zale kao i oni su ljudi i ta sranja, nek ih cuvaju kuci onda.
A komunalna policija bi mogla da ukloni one kod autobuske stanice, kad mogu da maltretiraju ulicne prodavce mogu i ove.

Nek je svaki 1000 ludak jebeni eto 120 ludaka.

pa dobro jesu ljudi i nek su pobegli od sranja samo je problem da je se nije neko sranje provuklo zajedno s njima

Al treba da zna da ne moze da nosi jebene dimije kad dodje u Evropu da se samo oci vide i da ne moze da klanja.

meni je vise frka zbog bolestina nekih, jer sam cesto kod picinog

neka idu u ameriku, oni im uvode demokratuju

Ako već znaju za talas što ne pošalju vojsku da nam čuva granice

Ima već fazon dva-tri meseca otkako je u policiji i vojsci proglašeno vanredno stanje. Obrati pažnju, čak i policija po gradovima daleko od granice trenutno fura duge cevi, drže puške i u kolima. Dobar deo vojske i policije je na granici i čeka. Niko ne zna šta da očekuje.

Ima već fazon dva-tri meseca otkako je u policiji i vojsci proglašeno vanredno stanje. Obrati pažnju, čak i policija po gradovima daleko od granice trenutno fura duge cevi, drže puške i u kolima. Dobar deo vojske i policije je na granici i čeka. Niko ne zna šta da očekuje.

Pa kako onda puste preko 1000 ljudi dnevno. Nisu igla da ne vide 1000 ljudi.

jbg,ti sto hoce da prenesu bombu su ljuto istrenirani i spremni na sve te provere,mislim da je ipak lakse preneti nego naci bombu kad se radi o teroristima/policiji

Jedan ludak i sa nozem moze da sjebe nekoliko ljudi, tako da u svakom slucaju nisu dobrodosli.
Al vlasti odgovara da su oni tu jer kao sto je Vulin rekao na jednog imigranta ode 8 evra dnevno. Kapiram da nasi uzimaju velike pare na njima.

e tamo kod zeleznicke i autobuske stanice vidjam ih ima ih zilion sede tako u parku satore podigli jako je zajebano ko zna dal ima neki mentol medju njima sa bombom,prevrlo je moguce,mislim nisam sovinista i to,nego jebem li ga,zna se da kod njih ima takvih preekremnih mentola koji se vrlo lako moze ugurati medju ove

Da, tu živim, kod autobuske, taj deo su već počeli da zovu SIRIJA :(

Čuo sam da postoji rulja od četres soma izbeglica koja stoji s druge strane granice već više od mesec dana i čeka. Oni su valjda glavna preokupacija vojsci, pitaj kurac koliko ih uđe neprimećeno.