Prijava

Ko je najvece mudo u ril lajfu (stvarnom zivotu) od clanova vukajlije? Znamo ko je glavni na sajtu, ko su najvece glave sajta ali ko je zapravo u stvarnosti? Po meni, citajuci neke postove to je onaj Bata Sale. Cas procitas sedi pije sok sa Dzenanom L, cas kaze idem na rafting sa nekim rokerima iz Srbije, cas kaze kako ima uticajne prijatelje koji mogu da ti slome picku ako se zakacis sa njim.

Ko jos ima od vukajlijasa da je uticajan u zivotu? Da ima konekcije, da je poznat, da se druzi sa uticajnima?

Bata sale je ja mislim zajeban i serbianSSSS-Šešeljev sin u rl.

Kao prvo hvala vam sto ste odgovorili u temi. A sad napisite jos nesto.

Pre sam se zvalawio sa ribom za koju pouzdano znam da je pušila Šaku Polumenti, tako da mislim da imamo pobednika

Kaizen je u RL niko i nista a boga mi i na sajtu sad ahahahha

Ej ker, ja znam jednu ribu sto je pusila kurac SAMO matorim dilerima deviza na ulici, znaci nikom drugom samo njima. Ali nisu poznati ni ona ni oni :D

МОЈ БРАТ ЈЕДАН ЈЕДИНИ... ЦАРА. МИСЛИМ ДА НЕМА У НС НЕКО КОГА ОН НЕ ЗНА. ТО ВЕЧЕ СМО БИЛИ СА ПАР ЉУДИ ОДАВДЕ... НАЈВЕЋА СЦЕНА ЈЕ БИЛА КАД ЈЕ ПРИЛАЗИО ПИЧКАМА(КОЈЕ СВЕ ЗНА ЈЕБЕМ ГА У УСТА ШКРБАВА) И МЕНЕ ПРЕДСТАВЉАО КАО ДАНКАНА СА ВУКАЈЛИЈЕ, РИБЕ СЕ СМЕЈАЛЕ А МЕНЕ БЛАМ ЈЕО. ПИТАЈТЕ ТУЛУМА И КАТИЈУ И ЗМИУ ХАХАХА. ЦАРА ЦАР

-ja sam definitivno naomiljeniji i od strane najvise glava,svih vrsta i godista kad bleje sa mnom i imam najveci kurac a i snasamaracu vas sve degenkoi jebeni

@ollanik
koliki ti je?

Paninaro (bez ironije)

NIJE, SMARE je, ON IDE U TERETANU!