Prijava

али панинаро, сврха постојања: дам му 10 еврића да ме превезе са кучкама бродићем до св. николе, прелол

šomi je luzer dečko

Paninaro, takođe bez ironije. Zato se smejem svim postovima gde ga nešto prozivate. E to je za mene parada prelola.

Obrazlozi svoju nominaciju.

Svako je uticajan na neki svoj nacin.
Npr. Dr Jankovic je jedan od najuticajnijih u tom nekom novosadskom-metal podzemlju, vodja je Veternickog metal-podzemlja

Ja sam se mesecima dopisivao sa thilmom misleci da je to paninaro.

I slika se sa vrh ribama iz sekti to je uvek bitno

Ма какав панинаро, како може неко да буде утицајнији од лика који нас трује аргентинским увезеним златиборац свињама?

Него, а Маја Јапунџа? :Д

А ЈТУ У ГЕЈСТРЕЈТ АЛИЈАНСИ? КАКИ КУРАЦ ПАНИНАРО КОЗОЈЕБ

У јеботе, ЈТУ. Јел жив тај човек уопште?

АЈ ДОНТ НОУ. НЕШТО НЕ ПРИМЕЋУЈЕМ ЊЕГОВЕ ДУПЛЕ ОВДЕ... МАДА НИСАМ ЧЕСТО НИ ЈА НА САЈТУ.

Bilo je jedno mudo u Šarnik, ali je umrlo. Ono je umrlo.

лол на крају ће да испадне да је панинаро нешто типа одборник у подгоричкој градској скупштини у миловој странци и да је продао нешто земље русима на топлишу па сад има кеша за икс 5 и пар блу фрогова у асторији за студенткиње шпанског из крагујевца '93 које ће после да јебе у изнајмљеној гарсоњери изнад словенске плаже
и то је сад као свима вааау
П Р Е У Т И Ц А Ј
Р
Е
У
Т
И
Ц
А
Ј

АХАХАХ ШОМИ И БУШ ЛЕГЕНДЕ. ЕТО ВАМ ЊИХ ДВОЈИЦА, ТО СУ МУДА У РЛ 100%

Dankan Ferguson, urbana seljačina. Razbojnik i plejboj.
Legenda kaže da je jednom prilikom proveo tačno 382 dana igrajući blekdžek u jednom Obrenovačkom bifeu, ne zato što mu je trebala kinta, već isključivo da bi skupio muda da startuje konobaricu.
Legenda takođe kaže da je na kraju uzeo kintu od džeka, gurnuo konobarici među sise, rekao joj: IDI KUPI SEBI JEDAN KAPRI
I zauvek napustio lokal.

Moj brat Dankan, ozbiljno mudovište.

ХАХА АЈ ЛАВ ЈУ МЕН :*. ПЛЕЈБОЈ МОЖДА ДО СЛЕДЕЋЕГ ЛЕТА :( ГУБИМ МУДА ПОЛАКО БРАТЕ...

Ko je Pani? Hajde meni mozete da kazete, ne prenosim dalje. Osim ako je Mima Karadzic.