Prijava

u hrvatskom pravopisu se negacije ne moraju (nemoraju), ali mogu odvajati....obje varijante su ispravne.....ajmo dalje.....

Ne znam zašto si zaključila da mi smeta iz kog si bunara izgrebala svoj put do malo sunčevih zraka u svom učmalom životu? Zaista me ne zanima tvoje geografsko porelo. Niti tvoj plemenski pravopis. Ne optužuj me za nacionalizam, ja sam jedan veliki pacifista. Vrati se u svoj bunar nedojebanosti i čekaj da neko pusti tvoju kasetu pa da mu obrneš broj da mu baneš na gajbu. Pošto ti je prvi videorekorder u kuću ušao sa prvom menstruacijom, pa da malo evociraš uspomene na davno detinjstvo.

micek.....ja sam svoje rekla.......

ako ćeš se osjećati bolje istresi slobodno sve svoje životne frustracije na meni.....ne smeta mi....bit će mi drago da ti pomognem....samo daj...možeš ti i bolje od ovoga....

samo se nadam da to što sam ti pomogla ne postane samo još jedna frustracija za tebe pa da uđeš u vrzino kolo....

ali eto, tu sam za tebe...nemoj to zaboraviti.....cijenim te i volim

komad potajno u ratu navijala za srbe

Eru počo da muva skoro sve s ženskom polnom pi*čkom na saitu.

Novi hrvatski pravopis je degeneričan isto koliko je i novi srpski.

Nego...ajmo mi o serijma.....

u teoriji velikog praska bih voljela malo više izluđivat Šeldona....stalno bih sjedila na njegovom mjestu i govorila mu da je nebitan :P

u simpsonovima. onaj lik sto je uvek pijan.

how i met your mother jebao bih onu crvenokosu

The walking dead
Bio bi ja i bio bi spreman prosvirati mozak svakome ko je i malo ogreban bez razmisljanja,
de si baba bang bang bang

jebao bih i one što nisu crvenokose u how i met your mother

i robin bih jebao pre svega

Star Trek, nebitno koji serijal sem Entreprise - taj je govno.

калифорникација брт

Едит: у ствари фора је да ти буде другачије од стварног живота а не пресликано, уф зајебано је онда јбг

samo konji i budale, lik trigera dakako

Lud zbunjen normalan sa irfanom mensurom

калифорникација брт

Калифорникација наравно, и то да будем у Атикусовој екипи, конкретно у епизоди када доведе Менсона на гајбу

http://www.revolvermag.com/wp-content/uploads/2013/03/manson-family-photo.jpg

ВЕСЕЉЕ