Prijava

nije dzabe ovo moj dupli, kojem cu pristupiti, ako budem i ja sankcionisan, to je zrtva koju bih prihvatio samo da gore navedeni dobiju sta im sleduje

http://vukajlija.com/recnik/autori/298400

neće jedan rasni ispred mene biti

Ne može nas sve banovati jer smo kvorum sajta (ako se to tako kaže)

И на крају ће Армин једини бити банован - због тужакања.
Бановаће га Каизен као што је једног модератора пре неки дан, додуше његов дупли налог. Лололо

Kaizen legenda ovog sajta.

Боли га курац све док зарађује на дебилима... што више болида то већа зарада... зато је и пустио сајт у пичку материну да се накоте монголи да има сваки дан за бурек и јогурт.

Pesma brazilskog pevača na portugalskom jeziku, koja je u rekordnom vremenu postala popularna. Na našim prostorima se sve više sluša i moguće je da će postati nova Zaz - Je veux.

Fora kod ove pesme, osim zarazne melodije i reči koje za 15 minuta naučite napamet, iako nikada u životu niste ni čuli Portugalski jezik, a kamoli progovorili, je njena, vrlo jednostavna koreografija. Nema te ribe, koja je čula ili ne ovu pesmu, da se ne oduševi vašom izvedbom, tako da vam može pomoći i da, za promenu, nešto jebete.

Koreografija:

Reči:
Ai Se Eu Te Pego

Nossa, nossa
Assim você me mata
Ai, se eu te pego,
Ai, ai, se eu te pego

Delícia, delícia
Assim você me mata
Ai, se eu te pego
Ai, ai, se eu te pego

Sábado na balada
A galera começou a dançar
E passou a menina mais linda
Tomei coragem e comecei a falar

Nossa, nossa
Assim você me mata
Ai, se eu te pego
Ai, ai se eu te pego

Delícia, delicia
Assim você me mata
Ai, se eu te pego
Ai, ai, se eu te pego

Pesma sama smuva ribu, na vama je samo da jebete!

Kostića naučile 3 drugarice uz poglede pune vatre dok je ovo učio. Ajm džast sejing.

iz publike sevaju pogledi puni vatre

Delícia, delícia
Assim você me mata

Elisa, Melisa,
Assim você me mata

hahaha i ja bi otvorio temu da mogu :( ... al bice lepse gledati kako vas banuju :)))

I CMarko je bio aktivan pre sat vremena al ga boleo kurac da bilo sta uradi :D

Je l mislite i vi da se ona dvojica matoraca sto pjevaju makarenu trpaju(jebu) medjusobno?

Ne oni su ti strani Zare i Goci

đe su nam odabrane?

I CMarko je bio aktivan pre sat vremena al ga boleo kurac da bilo sta uradi :D

Банован је Тома Смор. Због спемовања, иако није отворио ниједну тему. Лололо

Toma Smor na 1 dana
Osumljičen za SPEMOVANJE i preventivno banovan.

Gospodine Uzbunjivaču,

Molim da se rasniju skine 10 dana, jer sam ja odgovorna za ovu temu http://vukajlija.com/forum/teme/67884-upis-ovde-se-mozete-upisati . Ja sam ga nagovorila. On nije hteo, govori je neću, ne želim, glupa je tema, ali sam insistirala, jer verujem da je to najbolja tema ikad. Na kraju je popustio.
A i po članu 3 zakona o uzbunjivačima imam pravo na to.

srdačan pozdrav

Kaizenova logika što da zaradjujem 100 evra dnevno kad mogu 10?