Prijava

Наиме, од октобра ће почети емитовање нове хумористично-сатиричне емисије "Дневњак", коју ће за младе припремати, управо, млади. За сценарио, кастинг и глуму биће задужени уредници сајта "Тарзанија", продукцију ће радити студенти новосадске Академије уметности, док ће цео пројекат режирати Соња Ракић из Радио-телевизије Војводине.

Формат "Дневњака" биће сличан дневно - информативним емисијама: водитељи из студија најављују прилоге и интервјуишу госте. Осмишљено је да се у 25 минута, колико траје емисија, обради четири до пет тема кроз прилоге, односно, скечеве (лоло). Пилот емисија, која је емитована почетком јула, имала је одличан пријем, а недељна доза смеха очекује вас на првом програму РТВ-а почетком октобра, истакао је координатор пројекта Стојче Столески.

http://www.rtv.rs/sr_ci/zivot/magazin/arhivatori-izlaze-iz-kancelarije_635194.html

Је л' гледао можда неко пилот епизоду? Шта очекујете од овога? Јесте већ унапред спремни да прогласите читав пројекат за трансфер блама или остављате могућност за евентуалне похвале? Тарзани, колика вам је плата?

BOHOR EDIT https://vimeo.com/204095592

tarzani su kreativni momci,mocice da naprvae netransfer

Brt, bolje da su napravili Jutarnji program, pod nazivom "Zornjak", heh, eto džabe ideje od Kanta, samo me pomenite u jednoj epizodi

Pogledao sam dve epizode. Onu privatni/drzavni fax i onu u kladionici.
Generalno nemam nista protiv Tarzana i Tarzanije, ali ono je transfer zestok.

Ej kao na privatnom uce iz skripte a na drzavnom iz predebelih njiga xaxaxa kako su se samo dosetili toga xD
Ili kao neki lik u kladionici zajmi pare jer ima dojavu, vratice sve sigurno sutra. xexe
Ili neki lik se obesio zbog kocke xuexue jesam se ismijo nisu uopste izlizane fore.

drzavni poso=transfer
tarzani=transfer

drzavni posao=netransfer
dnevnjak=transfer

Ono je ok ako je parodija.

a izaslo je?
ja sam skapirao da tek treba izaci

valjalo bi da se ovde okupi humoristička ekipa
al da se radi samo ljuti humor
da ide posle žikine šarenice
i da se zove LJUTENICA

Ona prva i pijaca mogu da prodju, ali kladionica je glupost, da gora ne može da bude.
Jedino valja onaj arsenalov dres u kladži.

HOĆEMO AUDICIJU!
ZHAJK SE PRIJAVLJUJE OLOLOLO
ZHAJK UME - ZHAJK ZNA!
DAJMO ŠANSU MLADIMA!

Ili emisija kao ono listanje sutrasnje stampe. Mi bi isto listali sutrasnje novine, izdvajali neke random nesvakidasnje reci kao recimo ''integritet'' i dodavali ''-kupa se''

Doktore ollanik, jedan vam je pobegao.

Masteru, bolje ti je da okrećeš tog vola na ražnju i da ne se*eš puno.
Hvala!

Nisam video i ne mogu da komentarisem!

Тебра, оно је класичан "урбане курсаџије" хумор. Појео ме блам.

ДОКЛЕ ЋЕ ДА ЗАГЛУПЉУЈУ НАРОД СА ФАРМАМА И ДНЕВЊАЦИМА

Jebote ono jeste transfer težak, ali biće popularno. Ko i kursadžije. Al u kursadžijama ima i profi glumaca. I Tarzani su postali ,,multimedijalni umetnici''. Tužno.