Prijava

Ene zaključana tema... :((((

Па добро, колико видим Шана је овде имала 16-17 година. Ја сам мислио да је она старија. Јесте да Вукајлија није Фејс, али опет то је била чиста детињарија. Мада штета што Сурови није имао живаца да остави тему у животу, Џими се тек био загрејао.

Da, bila je mlada i Džimi joj je uništio mladost. Pamtim da je poslije načisto cvrknula, postala zajebana, tipa ne wezhi se za mene slomitju ti swce.

Па сваки тинејџер који је у вези мисли да ће та љубав трајати вечито.

Ima ovde lepog materijala za začetak sistematizacije, moraću večeras da editujem uvodni post i da napravim spisak.

Malo sam sistematizovao do sada objašnjene pojmove i pojave u uvodnom postu.

turi i da mi crnogorci jebemo koze

turi i da mi crnogorci jebemo koze

Da ne pravim sad skečeve, to je ipak opšte mesto, nije specifično za Vukajliju. Al, ako baš hoćeš, turiću.
EDIT: pederski smajli :)

okle znam, turi, nećeš pogriješiti xD

A jebi ga Pani, kako, šta da napišem? Crnogorci jebu koze - uobičajeno prozivanje svih vukajlijaša iz CG? Ne ide mi to nikako.

Samo da se upišem. Čekaj, je li ovo spomenar? A ne, jebi ga, pogrešio sam.

jebem ti suncem uvek sam mislio da sam neki poznat a niko me niđe i ne spominje, otprilike onaj žajk što sjedi neđe u ćošku na okupljanju

Što se tiče Džimi naćiću te u gradu, to je bila strana koju sam otvorio na fejsu kao sprdnju na račun svakojakih pretnji koje su se gomilale na njegov račun svojevremeno. Kod nekih je upalilo i nastao je mali rezervat daunovaca koji su želeli da ga nađu i mnoštvom vukajlijaša koji su ih podgrevali.

Onda je bolesna glava rokejndžel shvatila sve to prilično doslovno i počela da kači po grupi njegove lične slike radi je l te lakšeg prepoznavanja...

Koji je ovo postmodernizam retardirani

Па добро, колико видим Шана је овде имала 16-17 година. Ја сам мислио да је она старија. Јесте да Вукајлија није Фејс, али опет то је била чиста детињарија. Мада штета што Сурови није имао живаца да остави тему у животу, Џими се тек био загрејао.

Imala je 18 ili 19. Nije mnogo više, ali opet.

Pa bio je jos mlad i zanesen tada. Imao je samo 48 godina.

Džimi je bio to ta lno u pravu. A zamislite da sad neko otvori tako temu. A JOJ!

Има и оно у вези окупљања у новом саду и 30 евра. Детаљније појашњено овде:
http://vukajlija.com/lepri-i-tuzna-prica-o-30-evra/690786

Interesuje me priča o autoru @Gonzo i godini dana. To je sve što znam. Pojasnite, ko zna više.

Vremenski interval koji je prosao izmedju 2 logovanja na sajt autora Gonzo, bio je vise od godinu dana.