Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Francuzi igraju produzetke sa finskom lolo

  2. Hahahaha, asu prsli oni. Do jaja završnica bila Ita-Tur, samo jebeni Dixon u 4/4 glumi najveću dobričinu svima će da da loptu, al neće on da šutne. Peder.

    Haha, Francuzima Saso Salin spakovao 14 do sad. Lolčina.

  3. Galinari doktorčina! Šteta što Italijani se loše organizovali za poslednji napad. Gledam Hrvate, puni sebe kao da Amere dobijaju.

  4. Jebeni Kole neće da ubaci Gobera da uhvati još dva skoka da uzmem pare, jebem ga usta.

  5. Šta je sa BB, kaže ovaj na HRT neki potres mozga?

  6. Hahah kakvi degenerici Italijani, pobediše sami sebe.
    Galinari objasnio kako se igra, još čovek imao povredu ligamenata ranije, ali strašan napadač. Doduše promaši bacanje na kraju, ali ne može ni on sve sam. Đentile isto dobar, ostali svi podbacili. Odbrana im nije nikakva, skok isto, igraju bez centra, pola utakmice im igrao Galinari tu, pa su ih ubili iz reketa. Sebični do bola.

    S druge strane Turke malo srao šut, Dikson zver od igrača, uništio Heketa. Na kraju morao Đentile da ga čuva u drugom poluvremenu, pa su ih ubili pik en rolom, Erden izgledao kao Šek. Ali ni oni nisu ništa posebno, zatvoriš Diksona i odradio si pola posla. Iljasova isto zna da igra, da ne zaboravim.

  7. Kako je Belineli usrao Italijane sad na kraju. Mogao je da proba da doda.

    Ali Erden 22 poena?! Mada tu velike zasluge idu 'odbrani' Barnjanija.

    EDIT:

    Doduše promaši bacanje na kraju

    Baš mi je bilo krivo zbog njega.

    Nego, da li sam samo ja primetio da kada je on dao 30 poen, Denda izjavljuje sledeće, parafraziram: Galinari stiže do svog NBA proseka. lololo

  8. A Denda jedno pet puta u toku tekme rekao da Belineli poznat u NBA da rešava utakmice zadnjim šutevima ahahaha

  9. Na stranu Denda, covek je imbecil, ili ga neko iz ekipe zesce troluje, fazon doturi mu papire za utakmicu gde Furkanu stavi da ina 15 skokova u proseku hahaha, i da je barnjani bloker itd, ali jel obracao paznju neko na disk dzokeja?
    Decko je pustio i Candy Shop i Gasolina i Galvanize i Slam Jam, verovatno mu denda doneo cd iz kola, ono "MIX 2007 Strano"

  10. A Dendin komentar kako je Belineli poznat kao igrač koji rešava završnice, prelol. Ozbiljna neznalica.

  11. Kolika je budala ovaj Denda, prestao sam i da ga slušam majke mi. Korać kad se napije pa krene da bunca je bar gotivan. Ovaj nije normalan.

    Inače kontam da protiv Turaka stavljamo Markovića na Diksona, ovaj mu dušu uzima, Erden postaje beskoristan i dobijamo glat.

    S Italijanima može biti teže ako se raspucaju, i tad će nam trebati Raduljica da ih izbreba po rebrima pod košem. Protiv njih samo presing jer su lenji lelemudi, pa im odmah oduzeti želju da trče.

  12. Hahahah bilo bi do jaja da mu doturaju pogrešne podatke. Sledeću tekmu priča kako je Bobi Dikson bivši muž Vitni Hjuston.

    DJ objasnio, Boro Boro i Panjabi MC svaki drugi tajmaut. Ovo nije ni 2007, pre mu je bio CD Paralija 2004.

  13. Samo da Dendomir ne uleti da prenosi neku utakmicu Srbije.

  14. http://www.24sata.hr/kosarka/simon-bogdanovic-ima-potres-mozga-uh-to-je-stvarno-lose-435903

    Dio, ja sada naleteh na ovu vest. Definitivno se čukno uglavu, ali videćemo...

    Nadamo se najboljem... lolo

  15. Haha CKM, to može da se tumači na premnogo načina loool

  16. Pa da nije ustaša u pitanju svima je valjda jasno da bih se stvarno nadao najboljem, ovako... :)