Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Talijani igraju ko pičke, razočaran sam. hAket, gIler. Pa čovek se zajebava.

    EDIT Ovo NBA as, 10, 15 skokova, nije valjda za Aldemira pričao?

  2. Denda dominira znanjem kosarke preko bare. Neki Furkan je mvp tamo kazw coek hahahhaha

  3. Ma aj imena što greši, to smo navikli, ali ove odvale, lolo

    2013 je Kalnietis bio KalnEItis, San Emeterio San Emetrio itd

  4. Odličan skakač, a čovek ima fazon četiri skoka po meču, i to u garbidž tajmu, koji Filadelfija baš forsira, jer ih svi jebu zadnje 3 sezone.

  5. Kakav igrač Dikson je l ovo realno? Au kako trči čovek.

  6. Hhahahaha evo ga opet sa dabl dabl učinkom. Ovaj ga pomešao sa Enesom Kanterom sto posto.

  7. Interesuje me kakvo ce biti navijanje protiv Nemacke lolo
    Bice Srbi ludaci glasniji...

  8. Italijanska odbrana ne postoji, a ni skok.

  9. Brate Djentilea sam ubacio u tim, razocarao me skroz. Rekoh bice glavni, sezona zivota i to. Kakav tim imaju, igraju ko picke najgore.

    Ajmo bobi dixone, indeks bar 40 da nadoknadis ove papane.

  10. Meni Đentile prelepo igra za oko, bukvalno mi copy/paste Galinarija. Ovu za sad užasan što jes jes.

    Italijanima je problem što su svi dobri napadači, ali su sebični pa igra svako za sebe. U odbrani očaj, u skoku očaj, doduše i nemaju centra.

    Ne mogu da provalim da l su Italijani toliko loši ili Turci i znaju nešto.

  11. AL DA PIŠE
    AJAJAJAJAJAJAJAJAJA

  12. Hasta luego! To znači vidimo se.

  13. Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  14. ЈЕБИ КАРАЈ ПРДИ

  15. jer ima netko link za hrvatska slovenija

  16. http://live.realstreamunited.com/streaming/free-live-video-streaming-croatia-slovenia-basketball-eurobasket-2015-127613.html

    Biće dobar duel između Bjelice i Galinarija. A Hrvati opet pod ogromnim pritiskom, prva ozbiljna reprezentacija će iz sjebati.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.