Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Jeo sam pasulj danas oko 3

  2. JEBI KARAJ PRDI

  3. Erceg baš lepo jebo danas.

    Krivo mi je što Teo nije imao još jednu asistenciju, čini mi se sad sad deli prvo mesto sa Satoranskim.

  4. Gospodski je jebo, promasio samo ono usiljenu trojku koliko sam ja primetio

  5. Žilava Čehinja bi al tvrd kurac jbg.

  6. Radulja baca slobodna ko Nando De Kolo.
    A Teo miriše ruku kod slobodnih ko da je nekoj zabo prstenac pre toga lol

  7. Mislim da je Teu falila jedna asistencija da se izjednači sa Satoranskim, imao ovaj valjda 15 protiv nekog, da l beše Litvanije sa sve overtajmom?
    Moraće Teo protiv Talijana da proba da obori.

  8. Ja mislim da je tako

  9. Iskreno se nadam

  10. Baš je bilo sa pola gasa. Koja smo sila jebena.

  11. Lagano brate iz kuka aj mogla bi monika beluci sledeca da se kara ne znam litvanku neku

  12. Dajte jasikevicijusovu zenu ako ima slika negde

  13. Ili da se zadovolji samo zlatom i titulom mvp-a prvenstva.
    A kurac, što da se (samo)zadovoljava, nek obori i ovaj rekord, šta mu teško.

  14. Moze i sabonisovu pa malo milf malo bbabe(kao bejb ne gilf)

  15. Više bih voleo Litvaniju zato što je loše karati istu kurvu 2x, čito sam negde.

  16. Brate mi ne biramo samo jebemo karamo prdimo samo dajte dajte jos

  17. Mnogo nam bila bušna odbrana u prvom, to me malo brine, moraće to vrhunski da bude u polufinalu. Napad nije zakazao, i to je vrlo dobro.

    Iskreno više bih voleo Litvaniji nego Italiju, ali videćemo.

    Na kraju, red je da se Bogdan raspuca u narednoj utakmici, žao mi je što takav igrač igra povređen, dečko je po kvalitetu naš treći igrač, ali ne dolazi do izražaja na prvenstvu zbog leđa. :(

  18. ау овај ђентиле ко да је црнац

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.