Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Је л остао у Арманију Ђентиле за ову сезону?

  2. O jebemti divljanja. Ko god da prođe ne može ponoviti ovo u polufinalu, a nama je na redu ok šuterski dan.

  3. Kidaju se Italijani i Litvanci za sad. Barnjanija krenuo šut, obruč ni jedna ne dira. A više bih voleo da ih Litvanija dobije, gotivniji su mi.

  4. Hahahah al se drogira ovaj Belineli.

  5. Ostao Đentile u Armaniju.

  6. A više bih voleo da ih Litvanija dobije, gotivniji su mi.

    ja bih više voleo da prođu oni, iako su mi Italijani gotiniji, jer u četvorci Galinari-Belineli-Đentile-Barnjani leži veliki ofanzivni potencijal, koji se teško može sputati kada se ovi raspucaju.

    A sa Litvancima je više fazon, pusti Valančaru da izdivlja, ostale možemo spustimo na 40 poena. Osim ako nema baš dan kao Mačijulis. Izuzetak je meč sa Gruzijom gde je Valančijunas dao 5 poena.

  7. Ovaj litvanski selektor ima facu da ga tresnes dabrovim repom po njoj

  8. Ала сад Репеша пршће по екрану док гледа Ђента како игра.

  9. Tibor Váci
    Ovaj litvanski selektor ima facu da ga tresnes dabrovim repom po njoj

    Ви Мађари бисте само злостављали неког, лололо.

  10. и ја бих више волео литванце

  11. И ја бих волио Литванце, није ред да јебемо Жабаре двапут.

  12. Đentile je tražio Repešu na klupi, to mu je bio jedan od uslova da ostane.

  13. митке пусти ти то никог није лако добити два пута. дај литванце боље

  14. валанчијунас је звер али остали су просек

  15. A jebenti uzbudio sam se a ne znam ni za koga navijam.

  16. Đentile je tražio Repešu na klupi, to mu je bio jedan od uslova da ostane.

    A Repeša je tražio tipa 700k da dođe. I ispalio Cevitanu.

  17. Poslednji Valančijunas? Šta gleda ovaj Denda jebo ga otac slepi.

  18. Bolje po nas da Talijani dobiju

  19. A gde mogu biti gotivniji Italijani. Realno su kvalitetniji 20 razlike, a ovi se bore iz sve snage. Jebeš kalkulacije, Italijani imaju nekoliko gotivnih glava, ali su ovako generalno ciganšture.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.