Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. нико жив одбрану не игра, ко год да прође неће нам дати више од 65

    запамтите овај пост пичке

  2. волео бих продужетке

  3. то бре нека буџе индексе лололо

  4. Fali nam još jedan klasičan šuter da bi baš bili ekipčina. Ovako smo 8.5/10, ali možda i to bude dovoljno za zlato. Teo Bogotac, Erceg odličan. Bjelica klasika.

  5. мики рецензије су доле ниже низ форум

  6. И ја се надао продужецима због фантазија.

  7. волео би жабари да прођу да им опет свршимо у дебело црево, некако ми је фрка мало од литванаца ако их крене шут ал тешко, јер јебига стефан марковић > цела италија

  8. Kad se igraju polufinala?

  9. Sutra i preksutra,kontam od 9.

  10. калниетис је стефану марковићу пушио говно

  11. лако ћемо са овим мејмунима мислим

  12. мора само калина да полуди

  13. TALIJANI DJE VAM POLUFINALE

  14. пита денда да ли се ломи утакмица. 45 секунди до краја а 8 разлике.

  15. Avdić izdivljao, svršava. Žena ostavlja peglu, dolazi do TVa i kaže: aukurac daj da i ja vidim ko je taj Beli Neli. Gotovo, Litva znači. Žemo.

  16. E jebem ti mocart i sve u kurac, iskljuce prenos taman kad je ovaj sutnuo ovu trojku

  17. Brate Litvanci košarkaška nacija, jebeš ove žabare i njihov 1 na 1 sistem.

    E sad, svaka ekipa ima svoje mane i prednosti, ali kontam da oni treba nas da se plaše a ne suprotno.

    MI DRUGI NA SVETU ONI GOWNO

  18. па и плаше нас се. видиш како сада славе борбу за бронзу

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.