Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Nego dajte neke litvanske kurve da bude zanimljivije jbg

  2. Ne bre brate ovo su prave kurve nego neku litvanku poznatu koja nije kurva jbg

    Ja nemam pojma jedino mi pada na pamet ona sto je navijala za nase mlade sto radi kao skaut za miska

  3. pik er rol

    raci brate

  4. Matori smo bokte covece

  5. Žao mi je što nisam bio aktivan pre početka EP, ali i tada sam znao da je zlato naše.
    Navijao sam juče protiv španskih cigana, jer ih mrzim, ali objektivno više nam odgovaraju oni nego Francuzi. Danas neće biti lako, ali pobeđujemo.
    Inače juče jeste Gasol bio zaštićen kao beli meĐed, ali Parker je izgubio utakmicu, to je jasno kao dan. Da nije bio u sastavu bilo bi laganih desetak razlike za Francuze. Jbg, to je već njihov problem.

  6. Navijam da osvojimo da bi narod usrao Mocart koji je dao kvotu 10 na nas pre početka.

  7. eto sad a oni prave kosarkaske terene po srbiji nemoj tako strajo

  8. време је неко злато да узмемо, то је нека божанска правда после 13 година суше

  9. Tibore, oni da se oduže srbiji treba da daju kvotu 10 na Čelsi do kraja 2018. godine u svakom meču, čisto da vrate malo para

  10. jbg brt igraj u sokeru eventualno balkan bet oni su dobrocinitelji

  11. misim imaju najbolje kvote

  12. nazalost, posle prolaska spanije u finale i definitivno sam uveren da srbija uzima drvenu medalju. francuska ce kidati za trece mesto a litvaniija... pa znate onu fudbal je sport u kome na kraju uvek nemci pobedjuju? isto to vazi i za litvance u basketu protiv srb

  13. Bogadan još nije zablistao osim u 4/4 protiv Španaca. On i Kalina su za sada naš najveći neiskorišćeni napadački potencijal. Mogao bi i Kuzmić da malčice više doprinese.
    Za sada je, da ne ureknemo, sve manje-više odlično.

  14. Da, bas u ove dve ce zablistati kuzmara s obzirom da veceras ide na valncijunasa a posle na gasola/gobera. Za veceras je dosta i jedan od ove prve dvojice a dugi neka se sacuva za borbu za zlato(ako prvi proradi veceras). Samo da ih ne docekamo ko francuzi batuma i parkera

  15. ja sam razvio naviku da ne gledam prvu četvrtinu, pojedem se ko mlad mesec koliko se zajebavaju

  16. Može Kuzmara da zablista obraNbeno, ne pravim pitanje. Jbg, mi za Gasola nismo imali rešenje (u smislu čuvara) ni kada smo bili najjači. Uvek smo lakše izlazili na kraj sa Novickim.
    Neka on da i 40 poena, i ekipa 80 (kao sinoć), ako mi ubacimo 81 hehehe.
    Ni Veselog nismo spustili ispod 20p, pa je lako moglo biti 20+ za nas da nismo pustili papučicu za gas.

  17. Ako nekog interesuje igra se ol star U18 u 14:00, dis tajm onli navijam(o) za crne.

    Što pričate više o finalu sa Špancima, nismo ni 1/2finale prošli još. Odbrana malo mora da se dovede u red, i toeto, što se napada tiče mogu da natrpaju čiji god hoćete.

    Iskerno mislim da će Valanc natrpati svoj poene, ali da se pobeda ne dovodi u pitanje.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.