Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. мажу га говнима по глави и вичу: "јебаће те сеибутис к'о овна".

  2. Najbolja utakmica na prvenstvu je bila. A najjače što su se svi izložili da će Gober da uspori Gasola, računam i sebe, a ovaj ga upropastio, ono najstrašnije.

  3. и наставља се традиција да домаћин не осваја, колико већ, од '93. и титуле немаца у берлину.

  4. мора се играти наредно у београду да сјебемо то

  5. мажу га говнима по глави и вичу: "јебаће те сеибутис к'о овна".

    Hahahahahaha umro sam

  6. azza
    Najbolja utakmica na prvenstvu je bila. A najjače što su se svi izložili da će Gober da uspori Gasola, računam i sebe, a ovaj ga upropastio, ono najstrašnije.

    Pa pazi, nije bilo neopravdano, prošlo SP je zaustavio oba Gasola, Ibaku i Rejesa.

  7. aleksandarkg, naglas se smejem jebo te kurac

  8. ahahah kako izgleda ko da je Klaver uvatio Rodrigeza za šorc ahahahahah

  9. Da je bila Grčka umesto Litvanija u polufinalu, onda bi to bilo pravo polufinale. Ovako je stvarno grehota što veličine poput Spanulisa nema na završnici.

  10. Pa bilo bi to pravo prosrpsko polufinale - Srbija i dve zemlje koje nisu priznale Kosovo s jedne strane, i robovlasnici s druge.

  11. Špenjcima sledi žestok pad.

  12. očekivao sam završnicu takmičenja kao što je bilo na svetskom samo bez amera na prvom mestu al sjebaše cigani

  13. како бих слатко нашамаро оног позера од француског тренера, па онако играју Исланд и Финска, дивљају по терену без иједног смисленог напада. ко после другог паса добије лопту, тај завршава ко У12 јбт. а онакав тим, па још кући, брука. обесити коуча (ни име му не знам) за муда на сред Трокадера. да им није оног Гобера у одбрану сваку би губили са 20 глат.
    но вратимо се ми нама, јединој екипи без пораза...

  14. Како би Паркера Папс луди Србин нашамаро за онакву игру јооооој па нек има и 45 година.
    https://www.youtube.com/watch?v=kL-RAO-T_mA
    Много зебем од Симонових и Калининих изгубљених лопти. Онај Симон ко да га неко пре месец дана пронашо на Шар планини, па као ајде дечко имаш дугачке руке и висину, ми ћемо тебе у баскет. Гасол ће да завуче 30, стално изолују за њега кад не ради споља и Миротић, ту мора Кузмић да одигра што може дуже без пете личне. Ред је да Боца одигра, стварно се види да оће ал га неће.
    Кењам и ја чек да видимо са Литванијом, мада би ту требало да преломимо у трећој без већих проблема због боље ротације.

  15. španci za 45 minuta samo 80 poena, pih...

  16. Simon ce silovati marculjonisa cim skine silba sa kurcoa

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.