Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Ne bih se kladio da Milutinov neće dobiti šansu, ako Radulja i Kuzmić nastave ovako da "briljiraju"

  2. курац да бриљираш против најбољег играча на турниру

  3. Kuzmić je sasvim solidno odbranu odigrao. Igrali smo protiv vrhunske ekipe, pa Sale nije rotirao previše. Danas bi trebao, ako uđemo dobro u meč. Kako prvenstvo bude odmicalo rotiraće najviše desetak igrača, što znači da će peškirima mahati Simon/Milosav i Kuzmić/Milutinov. Danas očekujem veću rotaciju. Vidjećemo.

  4. Kuzmić kad je ukrao loptu ja mislim Ljulju iz ruku, to mi je lol bio.

  5. A momenat tekme kad Teo lepi bananu! Inače bio sam u kladži sad, 1.17 kvota na nas protiv Švabe

  6. Estonija jebena lol

  7. Kuzmic je odigrao savrsenu odbranu na gasolu u prvoj cetvrtini plus odlicna iskakanja prilikom bloka i sto je jos vaznije pravovremeno vracanje na svog igraca prilikom istih

    Milutinov ce dobiti sansu sigurno jer nam centri lako dobijaju licne greske, videli ste juce da je sale morao da isforsira bjelica-erceg na 4-5

    Meni je krivo sto sam pre turnira bio u pravu da ce radulja tesko na 10ppg i da su nam to poeni koje ce cetvorke morati da nadoknade, da ne trazim postove sada mislim da je ckm tvrdio da hoce. I dalje se nadam da sam pogresio i da ce se radulja(ova dvojica bas bas tesko da oce) dici u nastavku turnira, tesko cemo bez poena na centru, odgovara nam da nam protivnici malo skupljaju odbranu

  8. SRPSKOOOG KRALJA SRPSKI ROOOD

    LOZENJEEE AJMOOOU

  9. U jeee razmisljaju da li je ovo faul. Al ce biti sudjenje jebacko do kraja

  10. Vadi Radulju ubi covek

  11. Potpuno opušteno gledam. Pitanje je vremena kad će krenuti šut. I onda meljemo.

  12. Добро ово црнче код Шваба.

  13. Haha, kako "naturalizovani", da ne kažem crnci, izgledaju ko libero u odbojci, s tim što im je druga boja kože, ne dresa.

  14. To bas sad gledam.
    Kao ono nisi jos otkljuco tog lika, spojili se sa dresom jbt.

  15. Teo da krene samo i jebacemo svaboa ljuto.
    Kuzmara kida za sad.

  16. Сјеба данас Тео фантази многима... Неће шут, па неће. Кузмић покупи све под обручима.

  17. 1 od 10 za tri. Jos jednom otvaramo utakmicu uzasno sto se tog suta tice.

  18. I radulja je kurac u odbrani.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.