Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Čuj, Nemci... Najveće ime im ima neko poljsko - prusko prezime i tipično holandsko ime, ma šta kurac

  2. Jbt,, gledam sad reprizu žabara i turaka, popio jesam malo, al koju Nba ligu Denda prati gde Furkan Aldemir ima dabl-dabl u svakoj tekmi?! On čak nije prosek ni u onoj jadnoj Filadelfiji

  3. немци су курчина, мора много да их сере да би изгубили мање од 10 разлике, ето кад ја вечити песимиста кажем

  4. Lošiji su od nas, nema dileme. Ali, igraju bez Bencinga, znači Novicki će igrati 30 plus minuta, samo da ne odluči utrpati 48 poena, a nas da drži euforija od juče i eto belaja...
    Ipak mislim da danas JEBEMO ŠVABOA 20 RAZLIKE!

  5. Mi smo definitivno jači tim od Švabe, ali će nam biti teška utakmica, ipak ulazimo iz meča sa Španijom. A mislim da će nam centri malo više doće do izražaja jer ovim igra Teebor.

  6. Au što mi krivo što severni Tibori nisu prcnuli Francuze...
    Biće čupavo sa nemuštima danas, sudije su juče bile ljuto lujmovane ali pitanje šta bi bilo da nas nije krenuo šut. Danas Merkelova sudi yapamtite ovaj post pichke!

  7. Radulja će ojebati danas, zapamtite dobro ovaj post.

  8. ako dodje sebi.sinoc je verovatno slavio,popio gajbu piva.

  9. ako dodje sebi.sinoc je verovatno slavio,popio gajbu piva.

    Šta je za njega gajba piva :)

  10. Danas Merkelova sudi yapamtite ovaj post pichke!

    Нека суди. Швабе неће зицер моћи да убоду, а наши ће погађати тројке са паркинга.

  11. Ma mogu i sa Branderburške kapije da ubacuju, kad ti Marković u drugoj ima 4 lične a Kuzmić 5 u prvoj.

  12. Али ту је Симон мађија.

  13. данас мало гледам ово укрштање и брате ми ако будемо први ми до финала имамо ливаду.

    ако будемо први, надамо се да шпанци буду други што је очекивано и да французи буду први кодњи што је исто реално тако да су нам најјаче екипе са којима можемо да се сретнемо до финала литванија, кроати и гркци с тим што литванци тек у полуфиналу ако буду први у оном смехотресу од групе

    ау оној страни костура нек се кољу шпански цигани и француски берачи памука ко ће у финале

    едит: ми ако дркнемо швабоа данас тешко да не будемо први у групи јбг, добићемо исланд осим ако се не потрују наши и онда нам треба једна против талијана и турчина црног

  14. kurac grci livada, a ni litvanci nisu loši. meni se francuzi sve manje sviđaju. na koga idu u četvrtfinalu?

  15. Mislim da ce danas biti tesko. Bjelicu ce odmarati, verovatno ce milosav i simon igrati dosta, milutinov ne verujem, mora radulja malo da se uigra. Bjelica juce 35 minuta, i to protiv Rejesa i Mirotica. Nema sanse da ga danas forsira, nije lud valjda.

  16. Јачи су Грци доста него прошле године. Уосталом, видјећемо како ће изаћи на крај са Хрватима данас.

  17. Mitke, hrvati su ti koji treba da izađu na kraj sa Grcima, pogotovo što im večeras BB ne igra 99%, a možda je i završio prvensto ako se potvrdi da je doživeo potres mozga jer ga Netsi lako mogu povući. Mislim da će to Grci lagano dobiti osim ako ove ne bude sralo straobalno.

    Crno, mislim da će se Bjelica i danas naigrati tipa 30 minuta ako rezultat to bude tražio. Dobra stvar je što posle ove utakmice ide dan pauze, pa onda Island, tako da može on da odmara ta dva dana. Pa posle da jebe Galinarija i NBA asa Furkana Aldemir lolo

  18. Volio bih da Milutinov danas dobije značajne minute, da dobije na samopouzdanju.
    Napaljen je da se dokaže, a i da vidimo koliko je odbrambeno jak na ovom nivou takmičenja. Biće od njega veliki igrač.

  19. Milutinov će igrati maksimalno minuta 3. Daće mu šansu protiv Islanda desetak minuta i to je to što se turnira tiče za njega.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.