Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Чини ми се као да имамо већ 10 скокова у нападу лол

    Ово ће изгледа бити Богданов меч.

  2. Kako nas nece sut jebem ti

    Ako nam se vrati sve ovo sto je izaslo ubicemo ih 25 razlike

  3. зашто јебени радијус вектор не ради? дајте неки стрим гледам на јебеном моцарту

  4. Da je krle bio tu udario bi mu seljacku da ga opameti..

  5. Toliko o tome da ce nam se vratiti lolo ubacise sporet jebeni

  6. Па стварно имамо 11 скокова у нападу хах

    Морало је то мало боље да се искористи, али кренуће ваљда шут.

  7. 20 razlike za nas na kraju, poyy

  8. 25 - 9 iduća četvrtina.

  9. Zdrawo Šomi ćirilica kakosi?

  10. СИМОН ИМА ДА ТОВАРИ У ДРУГОМ

  11. ово је бре брезобразлук јебо их онај што их делегирао

  12. Meni je krivo sto sam pre turnira bio u pravu da ce radulja tesko na 10ppg i da su nam to poeni koje ce cetvorke morati da nadoknade, da ne trazim postove sada mislim da je ckm tvrdio da hoce.

    Jeste, rekao sam ako igramo kao na SP da bi trebao da bude na tom nivou. Jbg živ čovek greši. :D

    Ima bar dve 2+1 situacije koje nisu svirali i nesportsku na Teodosiću.

    Inače sa Milutinovim izgledali bolje na terenu napadački nego sa Raduljom i Kuzmarom, al jbg baš je protiv njega Dirk krenuo da sipa.

    Samo šut da nam krene, i mislim da nemaju šanse.

  13. Jer ste zapamtili onaj post pichke?

  14. Ocekujem blickrig u trecoj mora krenuti sut jebem mu pokolenje sta je ovo teo ima 0-5 bogdan 1-2 markovic 0-1 kalina isto 0

    Simon odigrao svoju rolu ne moze da mu se zameri nista, radulja mi opet kida zivce milutinov pravi livade odlicno mozda bi mogao jos koji minut da odigra

  15. I još samo da promene način na koji čuvaju Šredera. Oni mu uđu u meso kao da je šuter, a njemu ulaz najjače oružje i onda ih obilazi ko iz šale i pravi Plajsa na igrača, ne ide. Puštaj govno da šutira, nume. Ako veže 2-3 trojke, onda jbg, judeomasonska zavera da ne pobedimo, protiv toga se ne može igrati.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.