Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Ma celu utakmicu nas sere ko uskurac jebote, niko zicer ne moze da ubode, niko trojku.
    O sudijama i da ne pricam jebeno.

    Jeste da se nije sve svelo na ovaj Boganov napad poslednji, al mogo je na produzetke da ide jebemu zivot.

  2. сви су одиграли као пичке, богдановић нас закопао

  3. Celte oš po pare da cigani daju ovima 13+

  4. Litvanci košarkaška verzija fudbalskih Italijana. Seri po igri.

  5. Trebo sam u klabing

    +6

  6. Bogdanovic peder mamu mu jebem

  7. https://youtu.be/jaKk8vBiCPw

    UTISAK O MEČU

    MRTVO DETE SUDIJI JEBEM

    EDIT: Zameni Italijanski sa Španski.

  8. а и ове наше мајмуне је усрало, са оваквом игром се губи 25 разлике

  9. Da Bogdan nam jebo maiku al jbg ne možeš njemu zameriti

    mogu.

  10. majke im ga nabijem litvanska "skola" poserem im se na skolu i na kosarku... jednom sam u irskoj igro i igro neki litvanac i isti je govnjar bio ko ovi, jebes igru aj se bijemo, gde mu ruke ne polomih majke mu ga.

    odo da spavam, mrzim litvaniju govno od nacije ruski majmunicici upickumaterinu

  11. Четири утиска:
    1. Судије
    2. Богдановић морон.
    3. Теова муда. Цело првенство шутира очајно и у онаквом тренутку да онакву тројку.
    4. Премлаћивање на терену. Јебени Литванци.

  12. jebi karaj prdi :(

  13. reko sam da srbija uzima 4 mesto, jbg

  14. Bogdanović je Jaka Blažič reprezentacije.

  15. БОГДАНЕ МУРШ ИЗ РЕПСТАЦИЈЕ!

  16. Ne sernjajte, sudije su najmanji razlog za poraz.

  17. Ma svi pušite jaja što kukate na sudije. Ovim našima niko nije branio da grubo igraju a ne ko sise. I klupa i sve ma daj bre

  18. Ajmo sada

    Salo odlazi

    Ćoki preuzimaj reprezentaciju pls

    + "sa Bobijem bi bilo drugačije", kurac bi bilo drugačije kad bi ovi mejmuni naši svakako išli na jebene trojke.

    SUDIJA JEBEM TI CELU ŽENSKU FAMILIJU

  19. Steta sto FIBA nema pravilo da igrac moze da zove tajmaut, ovako posle bacanja Bogdana povukla lopta i on zasrao. Radulja da ne pricam, ali celu utakmicu smo igrali kurac, nije htela lopta.
    I sto kaze celt, odvratnu ljudi kosarku igraju, a sudije ne postuju kriterijum. Onaj faul bogdana nad macijulisom smesan i da nije fizicki jaka utakmica, kamoli ova.
    Mislim da cemo dobiti francuze, ne mozemo opet sutirati ovako lose, ali koga boli kurac za to. Gledao sam u mocartu, 100 ljudi unutra i svi su kontali da cemo izgubiti, svi ravnodusni. Ni ja nisam iznerviran, mozda tek sutra postanem svestan lololo

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.