Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. @autor izijem flips:
    zini da ti kažem :PPP

  2. AL SAM POPENIO SUNAC TI JEBEM, A TAMAN SAM SE MALO SMIRIO BIO. PRITISAK MI 300 NABIO KAD JE ONO ŠUTNUO, JEEEEDVA SAM SE SUZDRŽAO DA NE POLUPAM SAV ONAJ KAFIĆ U PIČKU MATERINU.

    Da sam gajbi gledao sigurno bih nešto sjebao, sva sreća pa nisam.

  3. Neka dođe slobodno, i ja sam tu blizu na Karaburmi, ima kolima da ga pogazim.

  4. Sad slušam na sosu, 18 ekipa u kvalifikacijama, tri grupe po 6 i samo prvi idu na OI

    u jbt, jes zajebano kad se ovako gleda, mada opet... kapiram da ide ovako 2 evropa + novi zeland, 1 afrika, 1 amerika, 1 azija i 1 od ovih sa vajld kardom. znači idealno bi bilo da se među ove dodatne ne zovu samo evropljani (kapiram da nemci sigurno dobijaju poziv), nego i neki tamo indija/pakistan i onda kaže grupa:

    srbija, češka, tunis, meksiko, iran i npr japan

    bomba poso

    radjarde, drago mi je što to čujem, samo napred

  5. Ови са СОС-а стварно дебили. Изгубили утакмицу, а они пуштају времеплов и снимке наших победа, само да још више иритирају људе.

    А Недовић нас је стварно опет увалио говна из којих тек што смо се искобељали. Један-два добра потеза, а онда ер бол и оде све у курац.

  6. Мени није јасно, играш нападачки баскет а водиш Милосављевића, Кузмића, Симона и Марковића као халфове и забраниш им да шутирају, као да играш са 20 играча а не 5. И онда затворе Радуљи пика, Бели нема дан, Богдан има лошу сезону, које опције имаш?

  7. Ja sam nerealno zamrzeo tog čoveka. Bukvalno mi ruka sama krenula ka čaši da gađam projektor u trenutku kad je šutnuo tu trojku. Instant reakcija, uhvatio drugom rukom ovu, a sekund je falio. Još smo tad i vodili.

    Žao mi ove generacije da ne uzme bar jedno zlato, posebno Stefija Markovića, a pitanje je da l će ikad imati ovakvu šansu opet. Ali džabe, nisu rođeni pobednici, muda se stegla i to je to.

  8. Mada mi je potpuno neshvatljivo kako. Kalina i Bogdan su do sad važili za teške mudonje a odigrali su ko pičke. Pa na klupi imaš Saleta Đorđevića, ako on ne može da te naprži da igraš bez straha niko ne može.

    U životu nisam očekivao da će izgubiti od Litvanaca, ali eto, šta je tu je. Možda i odu na Olimpijadu, ali i tu mogu biti drugi u vrh glave ako se poklopi žreb. Pitanje je da l će ova generacija ikad uzeti zlato. A velika šteta, radovao sam se ovom prvenstvu kao ničemu. I oni sami su sigurno, al ne vredi, nema muda kad treba.

  9. Dobijena utaknica iako losa igra,skolska kradja,napolje Kalinic,Erceg i Simonovic,ubacite Savanovica i jos dva da popune 12 obaveznih.

  10. Јбг, изгледа да је Анђус био у праву када је да нећемо освојити злато само зато што Тео није освојио Евролигу са ЦСКА и да му тај трофеј недостаје да би освојио залто са репрезентацијом.

    Мени је највише жао Ђорђевића јер верујем да му је милион пута долазило да улети на терен узме лопту и да кош. Можемо ми да имамо какав хоћемо састав, он нам је најважнији играч.

    Опет кажем, два играча која су одабрана на НБА драфту (један бивши и ејдан будући НБА играч) су направили грешке на које нису имали право. Ниси Дивац који први пут игра на неком великом такмичењу, па дајеш лопту Јоваиши и Куртинаитису, није ти ово прво велико такмичење и не можеш да гађаш ер бол у петој секунди напада, тј. не може да ти бежи лопта из руку, не може да те противник лагано поклапа у одлучујећем моменту.

  11. Kao prvo, jebo te Anđus.
    Kao drugo, Đorđević je očajno vodio utakmicu, Kazlauskas ga je prejebao kvalitetno. Pogrešno tempiranje forme nas je skupo koštalo, u grupi smo najbolje igrali, protiv Italijana imali vrhunac i od tada padali iz utakmice u utakmicu. Sve suprotno od SP kad su počeli da kidaju od četvrtfinala.

  12. Da se ogradim kdmah, ne mislim da je Bogdan niti bilo koji drugi pojedinac kriv, zasrali su kolektivno i jbg. Ali mi je prosto neverovatno da jedan profesionalac ima toliko nelogican potez. Bukvalno isto je uradio i jaka protiv partizana kad ga ja milutinov polepio. znaci u najboljem mogucem slucaju a to je da je bogdan dao kos, mi smo opet imali realne sanse da izgubimo s obzirom da je ostalo 5 sekundi a da smo bili u bonusu itd. Pa jebem mu mater kako ne razmislja toliko. Izdrvi je pa je opali sa pola terena pa sta bude.

  13. Nejked, kao što je Tepara radio prošle sezone? Drvi zadnji napad do poslednje sekunde makar gađao levom na kraju.

  14. Јбг, изгледа да је Анђус био у праву када је да нећемо освојити злато само зато што Тео није освојио Евролигу са ЦСКА и да му тај трофеј недостаје да би освојио залто са репрезентацијом.

    Jebo te bre Andjus u dupe brt. Degenčina umobolna, samo jede govna i širi pesimizam koji mu prodje jednom u godinu dana i onda se na kurac popne narodu sa " ESAM VAM REKO" fazonima.

  15. И мене нервира што је чупави био у праву. Месецима уназад је мрачио са Јаковљевићем и сад има наредних месеци баш да нам набија на нос то ЕСАМ ВАМ РЕКО!

    Е, сад то јебено темпирање форме. Да смо били други, играли бисмо против Француза у четвртфиналу. Да смо били трећи, играли бисмо против Грка. Да нисмо били први у групи питање, како бисмо дошли до полуфинала.

  16. Đorđević utripovao da trenira Golden Stejt.

  17. Kad neko ovako uleti sa NBA-om treba mu olupati glavu o kamen. I kakvo tempiranje forme,Djordjevic predobro vodi citavo prvenstvo, ne znam po kojim kriterijumima zakljucujete slicno, i sta vam pricam kad gotovo svi ovde seru nekvalitetno

  18. azza
    Kuzminskas je po meni jako koristan igrač o kom niko ne priča

    jebo :(

  19. Sprdam se za Golden Stejt batice, peniš bez razloga. Prvi sam ja hvalio Đorđevića da ih je naterao da igraju kao tim i naoštrio muda. Na kraju ipak nedovoljno.

    Nisam se ovako smorio još otkako je Rej Alen dao trojku iz ćoška San Antoniju.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.