Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Јесте запамтили онај пост у ком сам написао да је супер што је прошла Литванија, а не Италија, пичке? Е мислим да сам можда погрешио.

  2. dokaz da bog ne postoji i da nismo nebeski narod
    eto

  3. Ali kakvo je bilo raspoloženje ljudi kad sam se vraćao gajbi. Ja nisam shvatio pošto sam i sam bio takav i gledao u pod izbezumljeno, ali kad mi reče ortak i kad sam pogledao levo-desno... Face kao da je Tito umro.

  4. Au, al neki mrače k'o da smo izgubili 20+ od jebene Holandije. Jeste, razočarao sam se u igru naših, ali Bože moj, i Litvanci su igrali preko kurca, čak i pored boljeg procenta, utakmica je bila takva da je neko na kraju morao da dobije, bilo na ovaj ili onaj način. Pa i Španiji se desilo prošle godine da u najjačem mogućem sastavu postigne nešto više od 50 poena protiv Francuske. A i dalje mislim da smo ekipa za najviše domete, mogli smo da dobijemo, bez obzira što smo na kraju usrali, pa da u finalu raskantamo Špance, što može veoma moguće i Litvanija da uradi. I ima vremena za zlato, mlada je ekipa. :)

  5. mi uzeli tri gajbe
    obvu zadnju smo bacili aukurac i sve jebem ti drzavu i zelene litvance mrs majku vam jebem litvansku jaooooooo jebeni sabonis

  6. Spanci su sad puni samopouzdanja, posebno preludi gasol, sve zavisi koliko ce kuzmic moci da ga obuzda i kakav ce dan imati, ali verujem da nasi momci imaju taj kvalitet, pa dobili smo ih u grupi, idemo momci DONESI KUCI ZLATO STO SE ZLATI

  7. Ivana šašić širi neistine na farmi sad tvrdi da su se tamara i jelena jebale sa milošem

  8. дај немојте јести говна више ок?

  9. Jebavala vas košarka više, nema Evropskog sad do 2017.

  10. Ne zamjerim im ništa. Jesu loše odigrali, ali imaju pravo i na loš meč. Bolji smo, to je evidentno. Biće zlatnih medalja, siguran sam.

  11. Samo ću da ponovim da volim ovu reprezentaciju. Dobri smo.

  12. Samo bih iskoristio priliku da jebem mater zaposlenim u košarkaškom klubu San Antonio Spars, od žvalje što naplaćuje parking, do Grega Popoviča. Jebem im sjeme, rod i porod.
    Eto, sad mi je lakše.

  13. Samo da dodam da je sinoć bio lik kraj mene koji je mračio marko na treću.

  14. ух таман сам заспао синоћ мало раније да смирим живце и заборавио за ову трагедију, сад се подсетих

    ај убијемо богдановића?

  15. Sad mi se sleglo malo, a i bio sam pod dejstvom alkohola pa mi bile pojačane emocije. Elem, slažem se za katastrofalno tempiranje forme, znači videlo se još od tekme sa Fincima da to nije ta ekipa iz grupe, i samo smo padali i padali, nisam to hteo sebi da priznam, ni da mračim okolo, a eto sad vidim da je bilo evidentno. Šteta samo što se pad desio u najgorem mogućem trenutku, u borbi za OI. Da smo pobedili ove, bolelo bi me da izgubimo i 30 razlike od cigana. Litvancima svaka čast, igrali su ko sa sekirama u rukama, i navijaću da pobede cigane. Borba za bronzu je irelevantna

  16. Казлаускас је очитао тренерску лекцију Салету. Ал' добро, искуснији је тренер, дешавају се такве ствари.

    Литванци одиграли паклену одбрану, а и у нападу су искористили мање-више све што су могли... наши к'о Хрвати, испуцавање, нерезонски потези и глупаве грешке.

    Искрено, нисам се превише разочарао. Чак сам и заспао после сат-два. Бронзу нећемо видети пошто увек падамо кад пукнемо у полуфиналу, а и Французи ће да гризу како се не би обрукали код куће.

  17. Немамо ми златни тим, јбг. То је чињеница. И финале на СП-у и ово полуфинале смо остварили јер је Сале вадио максимум из екипе.

  18. deky_aod
    Stvrarno ću Bogdanu kičmu da slomim ako ne bude MVP turnira jebenog. Rising star 2 god za redom sad ili nikad il si mudo ili Nedović.
    pre 13 dana

  19. Jednostavno nemojte. Igrali su, nisu pobedili i to je to.

  20. Smejasmo se za bogdana i mazanje govnima po glavi ali izgleda da su ipak seibutisa mazali. Litvanci dosli ko da igraju za azil majke im ga nabijem...u svakom slucaju ovaj tim ne moze da se ne voli nek jede govna ko kenja ista i njima i saletu. Videcemo protiv francuza dal smo nindze ili mindze.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.