Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Što se mene tiče, i bronza može. Pitam se kako li će Francuzi shvatiti tu tekmu, kao želju da se ne obrukaju pred svojima pa će maksimalno udariti, ili im je bio cilj borba za zlato, a ovo je neuspjeh. I oni su sjebani psihički, karaćemo ih! AAAAAAAAAAA

    sad kad nam krene trojka, biće 18/25 šut za tri

  2. Pa baš zato što ih toliko volimo i možemo da im kenjamo

  3. malo sam gej ovo rekao

  4. Ne mozemo. Nisu ispali u grupi niti od finaca niti od ceha koji su ipak klasa ispod. Usli su u polufinale gde su bile realno cetiri najbolje repstacije i ispali od jedne litvanije koju su potcenili svi. Nije sramota ispasti u polufinalu od lit, fra, spa i bravo za momke bili treci ili cetvrti svejedno

  5. Mlatoni, do kurca ako poredis teparine napadacke sposobnosti sa Teom, Bjelicom pa i Bogdanom. Mozda bi Teo opet pogodio onakvu trojku, ne bi mu bilo prvi put, ili bi se iskamcio neki faul pa bacanja. Jbg znam da je iz najbolje namere ali dosta nerazuman potez. Opet, sami smo krivi sto smo se doveli u situaciju da odlucuje jedna lopta protiv ekipe od koje smo jaci bar 10-15 razlike.

  6. dobre bre aco ne mislim bukvalno, isto ko što mogu da im kažem da su kraljevi a nisu, mogu i da im kažem da su mongoli, a nisu

  7. ne znam šta sam hteo da kažem, nerviraš me od ranog jutra, doći ću ti u bečmen i posterizovati te na glavnom trgu

  8. Naravno da je nerezonski potez bogdanov bio ali aj sad da ga rascerecimo a? Decko uhvatio loptu i krenuo ka kosu da je zapetljao pa da mu je istekao napad jebali bi mu svi majku

    Edit: nejkedu sam reko

  9. Dodji duka pederu maleni da opeglamo jedan 1vs1 u sto dve sta evra laka lova uvek dobro dodje

  10. бронцу може да очекује само ретард

  11. nemojte tužni biti, pa ovo je sve normalno

  12. бронцу може да очекује само ретард

    jbg francuzi nemate srece

  13. Izvini brate, nisam tako mislio, još uvek sam nervozan od sinoć.

    Samo da je ukočio i rekao sebi Bogi kralju, čekaj, dodaj loptu Teodosiću, nemoj da se kurčiš...

    Nema veze, generalno je moralo da se desi da odigramo jednu loše, šteta što je to bilo u polufinalu. A nudili su nam se...
    IDEMO DALJE

  14. da smo igrali u pola 3 ubili bi ih

  15. Konacno ukljucim jednu utakmicu da pogledam, zavrse se ogi i bubice i prebacim i izgubimo tad http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201101/40723/medium_pepetamag.png

  16. Ko misli da bronza nije uspjeh, nek se kurca napuši.

  17. што уопште машташ о бронци, не играмо против бугарске

  18. Ne maštam, nego su neki na prethodnim stranama bronzu okarakterisali kao nebitnu.
    Znam da će biti jebeno teško, ali se nadam da su crnjci u većem kurcu nego mi.
    Kontinuitet medalja je vrlo bitan. Mlad smo sastav i neko zlato neće izmaći, siguran sam.

  19. Ja bih odbio mec za bronzu. Iste se stvari desavaju kod sudjenja,kao sa Turskom pre,igramo lose al dovoljno dobro za pobedu i sudije nesposobne glupe uzmu to dovoljno.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.