Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Ono sto sam ostao duzan prosli put je podatak da kad god je markovic pogodio trojku do utakmice sa litvancima srbija je imala 15/5 kakav podatak jbt

  2. Ne mogu sve ni nabrojati za njega, malo li sam napisao, izlizah tastaturu više.

    Stvarno se izgleda ne miriše s Kalinom uopšte. Onoliki mudonja, pa i na ekipu je prenosio. Odbranu i skok da ne pominjem.

  3. јебенти каква је ово кошарка сваки други напад се завршава шутом за три

  4. Reko im lesa da isuluju max iz fazona mora da krene

  5. ALI ZAŠTO OVOLIKO ŠUTORAJU ZA TRI? PA KOJI KURAC BRE VIŠE?

    PRE SAM SE ŠALIO, AL REALNO ĐORĐEVIĆU JEBO TE GOLDEN STEJT DA TE JEBO.

  6. Bjelica kad mu neide izgleda kao najiritantnije stvorenje na svetu sa onim dugackim rukama i sve

  7. ŠTO SE NERVIRAM OVOLIKOOOOOO PA JEBOVASBOG NEMOJ ŠUTIRATI TROJKU SVAKI NAPAD

  8. судије сад стварно да се напуше ладног курца јебем му матер и домаћин и све ал претерано

  9. a sad kad je sam na trojci nece da sutne, nego ajde da istekne vreme

  10. Ovako nije ni Radnički iz kg-a igrao

  11. Možda ću biti spreman da pojedem sopstvena govna u vezi hvaljenja Đorđevića.

    I da ne serete unapred, ne zbog rezultata, nego zbog postavke igre kao da je NBA 2k u pitanju.

  12. калинић да ми попуши јаја за ова бацања терао би га да гађа целу ноћ. томашевић јебени

  13. Otkako je marko pozeleo srecu kalinicu na viberu ovaj ne moze da se poveze

  14. Kalina vuče neku povredu garant, ne liči na sebe.

  15. ŠTA JE SA SKOKOM VIŠE

    Litva, EJ LITVA šutne 2/14 trojke i izgubi 8 lopti više od nas, ali uzmu 11 skokova više.......
    gradimo svaki treći put eventualno

  16. Izgleda da ga je đorđević dobro usrao na ovom prvenstvu čim mu je samopouzdanje ovako tanko, izgubio je svoj najveći kvalitet - muda. Jbg.
    Teško će ovde da bude neizvesno ako nastave s ovom divljačkom košarkom, skoro kao letoniju da gledam.

  17. Gazimudo i Dulo bacili kletvu na Kalinu.

  18. Sudije nas masakriraju, dali su ovom Kahudiju da igra ultimatfajt na Teodosiću, pa ovom još sviraju faul u napadu.

    Previše šutiramo trojke, nije ovaj Gober toliki bauk pička mu materina krakata. Ok, kada je on na terenu teško je napasti ulazom, ali majka mu stara, zadribljte na nekih pet metara od koša pa šutni, veće su šanse odatle da pogodiš nego sa devet metera.

    Francuzi su baš u bedaku, i verujem da možemo da ih pobedimo, ali ne sa Ercegom na terenu da se obara sa Goberom, jer pored njega liči na kadeta, daj sad Kuzmića, treba neku loptu i u odbrani da pokupimo.

  19. Ne znam da li je Kalini povreda u pitanju, nadam se da jeste.

    Ako nije, onda sranje. Znam da ga je u toku sezone još Đorđević kritikovao za dobacivanje sudijama i slična sranja, samo se nadam da se nisu dodatno pogoršali odnosi u međuvremenu.

    Ako je ovo drugo u pitanju, onda mu je to uticalo na samopouzdanje, pa je i to moguć razlog bacanja i slabijih igara. Nadam se ipak da je ta povreda šake u pitanju. Posebno zbog narednih prvenstava.