Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. O sudijama ne mogu stvarno ionako mi je pritisak 400-300 jebem li im majku lopovsku u usta da im jebem :miliciceva legendarna izjava: da ne pisem.sve hehe

  2. Gospod Gurović i drug Strajnić.

  3. Ckm evo gurke te potvrdjuje za sredera

  4. Sace pocne bogdan u trecoj napad da roka, tea bas ne ide, a beli umoran he he beli mu tepam jer mi je drag he he

  5. Јебем ти све кад ја морам да бирам између БХТВ и РТРС на ком ћу да гледам утакмицу... Дајте ми Шаренца, плз...

  6. Надам се да нисте заборавили већ данас онај пост од јуче кад сам вас подсетио да већ 5 година браним Бјелицу овде, пичке.

  7. A niko ne hvali stefona markovica jebem vas usta picke decko grmi malo ga jebo sreder na pocetku al evo ga sad kidalica mala krade lopte ko pink panteri dijamante

  8. Да га ја нисам хвалио, он данас не би играо овако.

  9. GUBIMO PIČKA MILAN KOMENTARISAO A NE VLADE LEGENDA

  10. Znam.od koga ga nisi branio sigurno, bjelica bog

  11. Bjelica novi bodiroga hehe

  12. ^запамтите овај пост пичке

  13. Kako bih sad ispresavijao Teodosica nekom poluosovinom.

  14. Vučić sutra u Berlinu. Najebo je ako dobijemo... :(

  15. HAHA FAUL MARKOVIĆA PA HITLER DA USTANE IZ GROBA POŠTENIJE BI SUDIO

  16. Totalno kaubojska treca cetvrtina :'(

  17. Hitler je Austrijanac, ne znam sta je tvoja poenta decxko?!!?1!! FORZA SALZBURG

  18. Bogdan kao da ima 32 godine bravo

  19. Nista sale pali bjelicu nema druge

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.