Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Ne znam o kakvim glupostima pricate.

    Dosao sam da podelim svoje misljenje o svojim favoritima na EP Francuskoj, i Srbiji.
    To sto ne razmisljam kao vi nije razlog da me nazivate bolesnim , skrenutim i ogorcenim.

    Ipak malo objektivnije gledam na srpsku reprezentaciju od vas. Kad biste navijacku ostrascenost ostavili po strani videli biste da stvari koje pisem itekako imaju smisla.

  2. Da nisam pročitao drugi dio zadnjeg posta, vratio bih se na prethodnu stranu, da pročitam. Ovako, ne.

  3. Ionako mi je teško.

  4. Mislim da je saša đorđević namerno sklonio kalinića u stranu da bi i gazimudo mogao da gleda i navija za reprezentaciju, ali ta taktička zamisao mu nije prošla i jbg, izgubismo.
    A ovde ne mogu da navijam za cigane, mada litvanci će verovatno da igraju ružno za oko i sporo, tako da mi se jebe ko će da dobije. Makar možemo da se divimo gasolu.

  5. Газимудо, разумем те донекле на клупском плану, али ко ти је у репрезентацији сменио Дулета?

  6. Sreća naša što nismo u fínalu Gasol bi nam dao do sad 40

  7. Dabogda upali navijači na teren i ne završila se utakmica.

  8. Bogdan ustaša, za sve je on kriv

  9. Oćel biti dočeka?

  10. E, jebem krvavu majku svim kritičarima ovih momaka koji su ginuli za reprezentaciju. Toliko.

  11. +1

    Ljudi su nam katastrofa. Da se ne seti čovek da igra za reprezentaciju nikad... Strašno...

  12. Oj da bude jebeno će da radi pištolj

  13. погибија љута, много се енергије троши бацајући лопту са 7 метара, много више него из близине, они то раде зато што нас воле ТЕОДОСИЋ НОВИ ИСУС СТРАДА ЗА НАШЕ ГРИЈЕХЕ

  14. Расни, зашто зовеш по имену неког кога сматраш усташом? Да ли то значи да гајиш симпатије према усташама? Кад ћеш да поставиш објаву за звучну библиотеку?

  15. morem plovi ne booji se mina posla majka bogdana bogdanovica da potraziii sinaa!!1

  16. Hahaha. Jbt ja mislio finale u devet a ono sad

  17. Denda mnogo manje iritantan od od sarenca

  18. Ocajna kvaliteta kosarke u evropi. Bangavi u ruke

  19. LJUDI LJUDI

    UMRO RUDI

    lolo

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.