Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. брале, ово је чиста психологија, какве сад литерарне описе уводиш у причу

  2. недовић >> богдановић

  3. Idemo konjičke igre na drugom, a EP piči u najveće.

  4. Skor na ovom prvenstvu će da nam bude 9-0.

    Ovo što igramo sad je smešno kako ćemo stvarno da igramo kad krene da se igra na ispadanje.

    Samo da Marko ostane dežurni pesimista, da ne kvari tradiciju i osvajamo ovo ko iz pičke.

  5. Stec ubaci ovo u prvi post, ovde imate sve linkove.
    http://www.realstreamunited.com/basketball-live-streaming-video-2015-1.html

    P.S. Sergei Belov je Srbin, jer nema "j", inače ne bi bio.

  6. I Niko Belić je Srbin.

  7. Loooooooool, kolko je do jaja što na indexu nema cenzure, neretko iskoče genijalni komentari!

    http://s3.postimg.org/pq632h1pf/Capture.png

  8. Hahaha ladno će se uključiti u prenos tek za 20 minuta, ko gleda konjičke trke jebene.

  9. SJAJAN POTEZ RTSA LOLO

  10. Убацио, Дио.

  11. Gledam ja, na SK Hrvatska - Norveska, rekoh bolje ovo

    DAVORIN ZIVKOVIC KAKAV POGODAK

  12. Brate koje ludilo ovo sa konjima sta serete svi bas je jako evo seku lubenicu sabljom sa konja

  13. Bače brt, ako ne troluješ ti si debičina što se tiče košarke, ali ozbiljno brt.

    a realno, ako imaš više od 15 godinica i hrani te trolovanje na internet forumu, takođe moraš biti ozbiljna debilčina

  14. Samo da Marko ostane dežurni pesimista, da ne kvari tradiciju i osvajamo ovo ko iz pičke.

    џД

    ај сад без зајебавања, морамо бити први јер је десни део костура смешан у односу на оно што нас чека већ у четвртфиналу

    знају и они сами да морају добро да запну у групи, супротно од прошле године, иначе ће французи да нам сруше снове

  15. Lebac ti kolko loša tekma, mučno mi gledati bilo, još je nešto besno ljudi bilo u sobi pa nisam ni ispratio ko čovek.

    Ali utisak utakmice Radulj koji se diže na kucanje, shvata da nema visinu da zakuca i drugom rukom spušta obruč da bi mogao da dohvati. Pa kad tad ne umreh od smija neću nikad.

  16. Pa jel mene neko zajebava da su oni ove konje pustali umesto Italije i Islanda hahaha koji bolidi jebeni ne mogu da verujem

  17. Island jebe Italiju, za sada. lolo

  18. Kol'ko Bjelica jebe ovo prvenstvo njegovi unuci neće imati bubuljice.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.