Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. ух како је поцепо хаха види се горња маоча у њему.

  2. СКАНДАЛОЗНО: ШПАНЦИ ИЗГУБИЛИ ОД ИТАЛИЈАНА А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ШОК! НЕЋЕТЕ ВЕРОВАТИ ШТА ЈЕ МИРОТИЋ УРАДИО ПРЕ УЛАСКА У ТУНЕЛ (ВИДЕО)
    https://www.facebook.com/1669663466582389/videos/1670081463207256/?permPage=1

  3. Pa prvo su ga jebavali na utakmici, posle ovom zastavom, i sad ga usraše na tviteru.

    Mada i meni neko da je stavio nešto tako pod facu bi isto iscepao, tako da mi nije jasno šta se ljudi lože. I da je video šta je i da nije, oni su ga provocirali, on reagovao i koga boli kurac.

  4. реално знао сам да је цава, чим ти играш за било кога осим за своју земљу мора да си ванредно лош тип. макар и ако на то гледао као ма није то важно, то опет значи да си слаб лик.

  5. Neki lik napise JEBEM TI MRTVO DETE U OKO :) POZ HHAHAHAHHA

  6. ствар је у томе што је сад бог наместио да се издаја његова оваплоти у овом инциденту.

    тј. мени више смета то што игра за шпанију него само цепање заставе. само је потврда да то не треба тако.

  7. Meni cepanje zastave ič ne smeta. Nije on pokrenuo incident, njega su udarili po faci zastavom, on još bio besan posle utakmice i neko ga još proziva sve vreme. Kad ti ugroze lični prostor ćao zdravo.

    Zbog toga što igra za Španiju jeste pomalo govnar, ali daleko od toga da je jedini sportista koji to radi, pa sam se navikao i na to.

  8. Jebote ima na cetu sad terasa neka, koi fenseraj, samo upper east side moz dudje.

    Brate decko tamo proveo pubertet, prvi put jebo, ulagali u njega, pita te jedna spanija oces za nas da igras, a ti jos crnogorac, a znas kakvi su ti ijekavcani..
    Ja ga razumem skroz

  9. ко бојан кркић санчез све мој до мојега.

  10. To ti pričam, otišao tamo sa 14 godina, nije kao da je išta znao tad. Španci napravili igrača od njega, igrao za njhov juniorski tim i kad je postao NBA as kao Furkan Aldemir, odjednom se setili Crnogorci da ga zovu. E pa ne može sad. Klasična Dejan Matić priča.
    https://www.youtube.com/watch?v=j0TXHBIyZ4o

  11. Kad je to Danijel Pejdž, koja nema inače nikakve veze sa Srbijom, onda svi aplauz, ludnica, balkon, koja legenda.

    Kad je to neko ko ne igra za nas onda svi pljuju. Daleko od toga da ga i ja podržavam, ali nek igra gde hoće, ko mu jebe mater. Čak i ima razloga da igra za njih, ne kao Ameri koji igraju u gotovo svakoj ekipi, a po njima se manje pljuje. Meni Mirota i gotivna glava, i nemam razlog da ga manje nešto gotivim sad, kad bi 99% ljudi isto postupilo da ih mlatnu nečim po licu.

    Na kraju krajeva, meni isti kurac igrao on za Španiju ili Crnu Goru lol. Da je neko naš pa i da oformim neko mišljenje.

  12. каква црна денијел пејџ. оног тренутка кад се појави неко коме није место у тиму србије не гдедам више ту репстацију.

  13. Mnogo mi je žao zbog moje reakcije nakon utakmice. Nisam shvatio da je u pitanju zastava pogotovo ne da je srpska. Gledao sam dole zbog "tenzije" utakmice, i osetio sam nešto na •faci. Nikad nebih vređao ničije obeležje.

    Napisa milogorac, i ostade živ

    •nije kurčina ;)

  14. откуд српска застава на утакмици шпанија италија уопште

  15. Nije to srpska zastava, prvo i osnovno, to je zastava Republike Srpske. Kad međedi nisu mogli da dođu da brane malo pseto88 na Kosovu šta ih branite od Mirotića?! Žao mi je samo što je pukla zastava, bolje bi bilo da je majmun koji ju je držao pao dole da ga ugaze cigani.
    EDIT: a zastava se našla na utakmici Italija - Španija tako što je glupi bosanac kupio kartu misleći da igra Srbija. #bukva #međed #meanwhileinsemberia

  16. Pa karta se valjda kupuje za ceo dan

  17. Nije to srpska zastava, prvo i osnovno, to je zastava Republike Srpske.

    хахахахах босанска застава, ко је јебе онда

  18. Mislim koja konfučija brt sad mali šominbg treba da se sekira što je neki kvazi Srbin sa Pala pevao Srbinu koji misli da je Crnogorac a igra za Španiju da je pička prodana i tako razjarenom mahao mu po nosu dejtonskom zastavom dok je ovaj nije pocepao.
    Negde u svetu mala nevesta i svekrva joj pola sata žmure zbog ovoga.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.