Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Au, Francuzi ako izgube idu na nas u polufinalu.

  2. azza

    Čekaj mi se ne ukrštamo s Grcima uopšte?

    Први су у својој групи, тако да иду у део где би требало да буду Французи ако заврше први, и Шпанци и Италијани, ако заврше на 2. и 4. месту у нашој групи.

  3. Au miline, ja sam mislio izbegavamo Špance i Francuze, ali onda idemo na ove.

    Ako ne igramo protiv njih, sumnjam da iko drugi može da nam prismrdi. Realno smo 15 razlike jači od svih ostalih, pa i da je loš dan možemo da podnesemo.

  4. Radulji definitivno nije priznat onaj koš na kraju treće.

  5. Јупитерац, чак и да мисле да смо ми лакши противник од Шпанаца, мислим да нису таква говна да намерно изгубе код куће од Израела. А мислим да не мисле да смо ми лакши противник.

  6. Pošto su svi videli kako smo odigrali grupu, niko ne misli da smo lakši protivnik od cigana. Toliko.

    Ne kažem da ovi ne mogu da nas pobede, odma' da me razumete, ali igramo najtimskiju košarku na prvenstvu. Kada jedan igrač stane drugi uleti umesto njega itd. Evo primer Kaline, dečko pokidao juče protiv Turaka, danas je bio malo slabiji, ali je zato upao Erceg sa 8 poena, itd.

    Opet, ne mogu da zamislim na šta bi ekipa izgledala da imamo Bobija i Lučića... umesto Milutinova i Simona. Bukvalno kaznena ekspedicija.

  7. Pa ne verujem da misle, ipak smo ih dobili na prošlom prvenstvu, sad dobili Španiju, a i sve ostale po 20.

    Mekelu zabraniti da prebaci indeks 2 ako oće digra u Zvezdi, Elijahua i Ohajona podsetiti da nije više 2012. kad su bili značajni kao igrači, Dijaou dati kaiš slanine da stuče pre tekme i da smo zdra'o.

  8. Јупитерац, чак и да мисле да смо ми лакши противник од Шпанаца, мислим да нису таква говна да намерно изгубе код куће од Израела. А мислим да не мисле да смо ми лакши противник.

    Nisam mislio da će namerno da izgube, nego sam rekao ako se desi.

    EDIT: generalno mi deluje da se Francuzi malo muče sa protivnicima, jedva dobiše Poljake, raspali Rusi ih namučiše, Fince, ej Fince dobili tek nakon produžetaka, jedino se s Bosancima poigravali.

  9. Ниси рекао, него сам ваљда узео да кењам о томе зато што је и мени синоћ пало на памет да Французи сутра могу да бирају у коју ће половину костура да иду.

  10. Lučić, jebem ti život, njega sam zaboravio... Sa njim i Bobijem bih opušteno gledao tekmu kao nekad "Laku noć deco".

  11. Припремни меч за Олимпијске игре Србија- Ол стар Јуроп.

  12. Ако сам добро израчунао, уколико Грузија не добије Хрвате, Холанђани пролазе и са поразом од Грчке вечерас, јер су најбољи у кругу са Македонијом и Грузијом. Холандија.

  13. Хахаха, а у фудбалу се неће ни пласирати. Паралелни универзум.

  14. Ako Česi dobiju Litvance, Litvanci su treći i idu na Kroate, tako da do nas neće ni da stignu mukice.

  15. Има неко савет за Грузија - Хрватска, плус или минус? Граница је 151.5.

  16. Ma minus, ko ga jebe :)

  17. Lučić, jebem ti život, njega sam zaboravio...

    Jbg, dečko nema sreće sa tim povredama od kako je otišao iz Partizana, ali je odigrao fenomenalno završnicu sezone u Valensiji. Kontam da ga je Sale ostavio sa strane da se čovek skroz oporavi. Kako bi nam izgledala pozicija tri sa njim i Kalinićem. Strašno.

    Stevane, danas svi igraju košarke. lolo

  18. Gruzija će valjda da bude četvrta ako i oni i Holanđani izgube. Gruzija dobila Makedoniju 15, a izgubila od Holandije 1 razlike. A Makedonija dobila Holandiju 7, tako da je Gruzija na +14, Makedonija na -8, a Holandija -6.

  19. Da l je realno da RTS večeras ne prenosi Francuze nego Turke s Islandom. Jebali ih oni.

  20. Denda zahtevao da komentariše Furkana.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.