Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. ja se ovde salim, ti me napusavas
    stvarno bezveze sa tvoje strane

  2. Ovo izgleda Izrael bira protivnika u osmini finala. Kraj prve četvrtine, a još nisu ušli ni Kaspi ni Mekel ni Elijahu.

  3. Bem ti Izrael, a taman sam se radovao da vidim Mekela malo.

  4. Jbt, na ovom prvenstvu se ili kalkuliše do iznemoglosti, ili nam nije niko ni do koljena.

  5. ово друго брате

  6. можда немам појма да играм фантази али (пажња: есам реко моменат) есам реко да грмимо

  7. Bem ti Izrael, a taman sam se radovao da vidim Mekela malo.

    Gledao sam ga ja aco, pičkica koja šutira jedino kad ga puškom nateraš. Asistira dobro, fin je igrač, ali NEĆE DA MUNE LOPTU.

  8. Ima neko link ya :e[ka Litvanija?

  9. Znam da je u prvom postu, nego niko nije skoro pitao. :)

  10. дал ће буђави турци да изгубе и колико су им шпанци платили?

  11. Terza vezao ištvan i gruziju.

  12. Gledao sam ga ja aco, pičkica koja šutira jedino kad ga puškom nateraš. Asistira dobro, fin je igrač, ali NEĆE DA MUNE LOPTU.

    Možda si ga uhvatio neku tekmu gde nije šutirao mnogo, video sam da je imao nekih poena par puta. Nije valjda sisa, to uz Radonju može biti stroošna kombinacija. Onda terati Blažiča da šutira 90% kao na prvenstvu ili uzimati besnog crnca na poziciji crnca, zajebi ovo, sve neki racionalni, fale mudonje.

    OFTOPIKUJEMO JEBIGA, TURČINE NEMOJ NAMEŠTATI U BULJU TI NAMESTIM

  13. не намешта турчин, ипак су буља екипа

  14. Ovaj asistent drugic sa klupe Islanda je ili daunovac ili naduvan

  15. Турци су свеједно четврти. Ако победе имаће 3-2 као Шпанци и Италијани, а онда у том троуглу би имали најслабији скор (Шпанија +20, Италија +5, Турска -25).

  16. па јебе нам се који ће турци бити, они треба да победе да би шпанци били други брате

  17. Такое, Џедај Осман фтњ.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.