Prijava

Копном и по води Исланд светом броди
осмех не крије и никад не одустаје

:D

mozda nikad ne saznamo koliko je de kolo dao poena

LoooooooooL

Mi sa Fincima igramo u nedelju od 12 kako sam skontao. Raduljica podbacuje 100%. :D

који су бре ово буђави термини шта нас јебу мајмуни треба све да играмо у ноћном ми смо србија бре нисмо холандија који курац више

E, za ovo smo sami krivi, niko nas nije tukao po ušima da budemo prvi u grupi.

Zar ne igramo u nedelju od 18:00?

свакако је добро што је у недељу, дан одмора је врхчина

NekoOdNekud

mozda nikad ne saznamo koliko je de kolo dao poena

ххахахахахах

Јашта, Псето.

фендере ја бих некако не знам што помало готивио не могу да кажем волео да то будемо ми џд

Јесте да је слађе да гледамо ове са ХРТ-а како кмече што им растурамо Меџика Хезоњу и Круну Џордана, али од свих парова осмине финала овај је најнеизвеснији. Чеси непредвидиви, а Хрвати превише осцилирају у игри. Као ми 2011. и 2013. године.

Хрвати су пандан нашој фудбалској репрезентацији: добри појединци, никаква екипа. К'о што ми имамо за селекторе разноразне Ћурчиће, бата Ђоре, Жонпије, тако и они немају крштеног тренера још од Мирка Новосела. Свака част и Репеши, али је он далеко од нпр. Жељка Обрадовића. Све оне велике играче су им створили српски тренери: Маљковић, Славнић, Ђуровић... Перасовић је типичан кошаркашки Бошко Ђуровски. Био је солидан играч, али никад вођа и човек одлуке. Ђорђевић уме да убеди сваког да је бољи играч него што јесте па је зато Штимара прошле године чак успео и да закуца против Амера у финалу. Додуше кад је већ било 30 разлике за њих, али је ипак закуцао. Лололо

Satoranski će da jebe, Veseli da kara, od Pumprle zavisi ako bude prdeo dobijaju. Ako ne Kruno kralj, Mario super bros.

Eh sad se setih da je na dan rođendana moga bila odigrana utakmica između dve najbolje i najčasnije reprezentacije na turniru, između Srbije i Islanda.

EDIT: Na taj isti dan osvojeno je i trenutno poslednje svetsko zlato.

Inače, možete jednom da pogađate koliko je igrao min. Satoranski? Više od 39:59.

Inače, možete jednom da pogađate koliko je igrao min. Satoranski? Više od 39:59.

Zato je i imao više asistencija od Tea. Sad mora čovek da se iživljava na jadnim Fincima :(

Чиме ли га дрогирају кад може да игра без престанка?

Možda je na bezglutenskoj dijeti.

Zašto Dalo ne igra Francuzima, saće neće doći do finala :(

EDIT: Na taj isti dan osvojeno je i trenutno poslednje svetsko zlato.

Kolko si imao tad, godinicu-dve?

smesno.jpg

Malo si me pobrko s Rasnim.