Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Protiv Finske u pola 3 opet, što je do jaja.

  2. U pola 3 kad smo igrali, jebali smo najace da jace nismo mogli.

  3. I eto ti ga...francuzići idu na Turke od kojih mogu da ispadnu ko jedan puta jedan. Moraće i onaj crni Muhamed da odigra jednom.

  4. Još će se desiti da u polufinalu budu 4 ekipe iz naše grupe lololo

  5. pusti ljude da se zabavljaje

  6. Kad jebemo Hakinena, u nedjelju?
    Jesu li priznali Kosovo, da se unapred odredi metod penetracije?!

  7. Finci imaju dobru votku radulja mozda ne igra lol

  8. њихов је марти ахтисари, довољан разлог да им калина залепи центру муда на фацу при закуцавању

  9. Silovanje zbog Ahtisarija, jbg.

  10. nabijem valancijunasa na kurac

  11. Jebaćemo severnog mađara!

  12. I nokia im je sranje!

  13. Dajte sliku neke finske kurve ima ona pokerasica npr

  14. Op op op gargija

  15. Nervira me što nam sada svi prepuštaju ulogu favorita, svi su u fazonu Srbija sigurna u finalu, mada opet, ne sumnjam u Saleta da će im jebati mater ako primeti trunku neozbiljnosti i nedovoljnog zalaganja.

  16. Ne bojim se ja neozbiljnosti, nego lošeg dana, kao što je bio protiv Švaba. Dobro bi bilo da se jedan takav prekosutra potrefi, da dobijemo na guzove pešes razlike i onda da jebemo do kraja.

  17. Mene raduje da imamo rezerve jos. Bogdan ima lufta jos 50 posto, radulja tek poceo da igra, kuzmic bi jednu mogao da izdominira, kalina ima lufta dosta, simon bi na jednoj mogao da pogodi 3 trojke, markovic se jos nije oznojio, gagi tek krece da igra. Teo i bjelica ono, nemamo pojma gde im je limit...jedino je nedovic mozda na max svojih mogucnosti trenutno

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.