Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. ЈЕБИ ГЛУПУ АРМАДУ!!!!1389!!!1804!!1815!1!11

  2. ETO TI U DRUGOM POLUVREMENU MLITAVOG KURCA TEODOSIĆEVOG KAKO JE JEBAO. Nedovića neću pljuvati, iako je već u drugom poluvremenu pokazao da ga je sralo lolo

  3. Шпањац гргоће Бјеличину сперму.

  4. JEBI KARAJ PRDI

  5. Toliko od mene nemam vise sta reci

  6. OVO STO PSETO KAZE

  7. Salim se ipak imam ko rece bjelica nece igrati u nba hahahaha pa bjelica moze da igra na prvenstvu univerzuma jebe odakle oces skace asistira igra odbranu popunjava sudoku i pegla slagalicu na fejsu

  8. pseto88
    JEBI KARAJ PRDI

    +1

    jebo majku, svaka pobeda protiv ovih ciganstura mi je kao zlato da smo uzeli

  9. шта је дао милосављевић нисам видео

  10. Nedovic opro 5min kuzmic digo zid za azilante spanske hahaah bogdan ce gruvati lagano ima on to u sebi samo da se oslobodi a markovic malopre u svlacionici kad je seo zgnjecio cacija jer mu je jos u dzepu hehe

  11. Nema šta, da imamo krštenog centra bili bi bogovi

  12. BJELICA KARA BUBREGE PREMEŠTA

    MARKOVIĆ KARA VRAĆA IH NA MESTO

  13. Ово што главно каже. Пола утакмице сам говорио само да нам је Боби ту, а онда су наши почели да гузе.

  14. Ja lepo rekoh da je bobiska tu prosetali bi se ovim takmicenejm jer tako bi bili u mogicnostima ovako cemo se pomiciti malo ali opet ce biti jebani svi jbg nismo teli

  15. Шта вам је, људи? Па ово је нормално.

    Мута је

  16. Ијао које усеравање

    Ово би могло Шпанцима да пољуља самопоуздање само тако, имам осећај да ће испасти од Хрвата у четвртфиналу фазон.

    И ДА КАЖЕМ ЗА ДНЕВНИК ДА СЕ РАСПРАВЉАМ СА ВАМА ОВДЕ ВЕЋ 5 ГОДИНА ШТО ВИЧЕТЕ ДА ЈЕ БЈЕЛИЦА ПИЧКА И ДА НЕМА ДУШУ. "МА САВ ЈЕ КО МРТВО ПУВАЛО НЕКАКО, ШТА ЗНАМ". Е мајмуни. Лик игра много рационално, ради све што треба да ради, а могућности му расту већ 7 година мало по мало и зато и јебе сваке године још више. Схватите да не мора да арлауче после сваког доброг потеза да би био играчина. И да додам да су ону Ерцегову тројку погурала она два врапца са рекламе хехе скеч

  17. у праву је стецан, тврдио је исто ово пре две године, сећам се

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.