Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. шта је дао милосављевић мејмуни питао сам

  2. JEBALE VAS ANALIZE. SAD SE PRDI POSLE ANALIZIRAMO

  3. Koliko sam se iscimao kada se Beli Mag uhvatio za koleno. Htedoh da mrem.

  4. Kučer sa Kurčinom hehe (pošto onaj kučer ima mali tuki hehe)

  5. Pritisak mi trista sa dvesta za vreme prve tekme. Bojim se da ću crći kad budemo igrali finale. JEBI ŠPANCOA I KATALONCOA.

  6. Kučer sa Kurčinom hehe (pošto onaj kučer ima mali tuki hehe)

    hahahahahahhahahahahahah

  7. Naši centri postigli zajedno 4 (slovima ČETIRI) poena

  8. Realno je mogao da proba i sa Milutinovim, sumnjam da bi bio gori od Kuzmare i Raduljice, barem kako su igrali na ovoj utakmici.

    I nek neko od modova zaključa ovu temu, mnogo konfuzije unosi, ne znam gde da pišem. Ako se ne zaključava, najbolje naše utakmice da komentarišemo na onoj drugoj temi.

  9. Jebac, Dragan dao poludistancu

  10. pratilo se i u budvu

  11. Raduljica danas duplo golo.

  12. I nek neko od modova zaključa ovu temu, mnogo konfuzije unosi, ne znam gde da pišem. Ako se ne zaključava, najbolje naše utakmice da komentarišemo na onoj drugoj temi.

    Па ово је више за уживо праћење, пљување и уздизање играча, коментарисање мечева других селекција, а тамо ћемо да пишемо сталожене анализе и примедбе, кад спустимо лопту што се каже у спорцком жаргону хех

    Мислим да је тако некако било и прошле и претпрошле године.

  13. Ma ok kapiram. :) Nego mislim da pišem post na ovoj temi, pošaljem, kad ono ja ga pisao na drugoj. Ne ide. Mora veća koncentracija. :D

  14. AJMO ITALIJAAAA i bobi dixon, treba mi za fantazi lolo

  15. Koja ce ovo tekma da bude prsti na sve strane

  16. Iljasova kara, krštenica mu se prekraja da ima 18 godina.

  17. Boro Boro ludnica

  18. Ovaj dj pustao galvanize, slam jam i sad boro boro. Decko je ostao u 2008.

    Inace kaze Denda, Barnjani odlican suter sa polidistance i fenomenalan defanzivac i bloker sto je i pokazao u nba. Smejem se naglas

  19. Veliki NBA as, Furkan Aldemir... hahahahahhahaha

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.