Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Kako su se Nemci ujebali za prvenstvo lolololo em nije bilo turaka na tekmama em ispali iz grupe.

  2. Ckm lako mu je bilo da balansira posle prve pobede nad spanijom a posle i druge da ne pricam. Da smo krenuli sa 0:2 ili 1:1 skorom kurac bi balansirao. Meni nesto drugo greje jajca-jebali vi meni svastiku ako sale nije predvideo rasplet i ukrstanje i reko ajmo jebi odma jako od pocetka prvo mesto u grupi i nista drugo nemoj da skidam kais

  3. нема шта да се предвиђа, у свакој другој групи је било извесно ко ће коју позицију заузети, само је требало побећи од француза

    иначе увек сам мислио да од врхунског играча не може бити врхунски тренер, зајебао сам се хвала богу

  4. Mislim da Sale balansira sa minutažom najviše zbog ubitačnog tempa takmičenja, kao i zbog toga što peglamo odbranu ko nezdravi i trošimo se, pa je potrebno imati što svježije igrače za najvažniji dio. Normalno je da najbolji igraju više od ostalih.

  5. Ja sam se npr za saleta sjebo, mislio sam da nikad dobar trener od njega nece biti i pred svetsko sam mislio da nista nećemo uraditi a i sada sam bio malo skeptičan, drago mi je da sam pogresio. Jedino sto je moguće da ce biti dobar trener samo za repku jer zna mentalitet, ume da motivise i ima autoritet ali opet verovatno da i tu gresim.

  6. Испадоше Словенци.

  7. Jbg, bez original Dragića i nije nerealno.

  8. Odlično, Denda prenosi Grke.

    Biće smejanje, kako li će da izgovara Antetokuonmpo. lolo

    EDIT: Nije fazon, pogodio. :(

  9. иначе увек сам мислио да од врхунског играча не може бити врхунски тренер, зајебао сам се хвала богу

    Koja glupost brt evo ti Pera Božić primer.

  10. на другом држи беседу неки бркати који се телепортовао из првог балсканског рата, а ја се будала понадао да ћу да гледам кошарку

  11. stec u pola 7 je, prenosice valjda

  12. упућујем извињење јавном сервису

  13. повлачим изввињење, пуши га бујошевићу

  14. до јаја клип

  15. Ladn ne prenose spanija polska.

  16. Kakav je primarijus košarke ovaj Gasol.

  17. #dawajPolska #ГОРТАТ

  18. Gle Poljaka hahahah. Koja bi fora bila da naguze ciganina.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.