Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. лол, то расни нешто увртео. не би ме чудило да га је питао у поруци који му је оригинални налог, а овај рекао да сам ја.

  2. може странци, али прво да заврше војску и све редом како иде.

    I da uzmu slavu neku da slave.

    Bez zajebancije, smorio bih se na stranca igrača u bilo kom sportu. Pogotovo basket. Ne znam kako bih se iskreno radovao da nam crnac rješava tekmu, makar bila i za zlato.

  3. Znaci nisi

    ма јок, него јесам. немој сад и ти зајебавати, доста је онај мали смарач.

    Bez zajebancije, smorio bih se na stranca igrača u bilo kom sportu. Pogotovo basket. Ne znam kako bih se iskreno radovao da nam crnac rješava tekmu, makar bila i za zlato.

    у некој догледној будућности нема шансе за такво нешто. све док играмо макар пристојно. ни код нас ни код литванаца. али бојим се да ће кад се задеси нека лоша генерација због резултата нека гарнитура жељна да одмах дође до добрих резултата посегнути и за таквим потезима.

  4. шта ћемо кад теодосић и бјелица заврше каријеру

  5. ко ће да наследи теодосића, ребић?

  6. јебеш га, требало је времена и да ђорђевића наследи теодосић. нисмо баш ни американци иако имамо доста талента.

  7. da, ne mora stalno da jebemo...đorđević, teodosić i tako neka zajebana generacija naiđu kod nas jednom u dvaes godina, što nije tako loše...u međuvremenu se lomataš po kvalifikacijama i zadovoljavaš četvrtfinalima na prvenstvima, al ne uzimaš odmah nakon par godina posta crnca...vidjeće se kako će đorđević da radi s reprezentacijom sad kad ima obaveze u klubu, al ako ga ostavimo dovoljno dugo, kontam da će postepeno krenuti da podmlađuje tim i stvara kostur neke nove ekipe..

  8. ултра бојкот сваке србијанске репстације која доведе потпуно рендом странца.

    једно је кад имаш лика црнца који се зове софокле јебено еј, и одрасто је у грчкој итд, а не некакви мекејлебовски што од македоније видо клуб пластик у београду и чуо тошета у таксију.

  9. Ama i da smo onako ko island opet bih gledao napijao se i drao ko nenormalan puca mi kurac koji smo igde sve dok vidim da deru bulju. Gledacu nekog novog simona ludog bircu jovica i stimaru samo ako ne postanu ko fudbaleri mrtvi da ih boli kurac i da sa gacama oko clanaka izlaze na teren. Za njih mi npr ne smeta sto nas karaju redom nego sto su picke slinave

  10. Давид
    ултра бојкот сваке србијанске репстације која доведе потпуно рендом странца.

    Slazem se sa prijateljem Davidom. Pridruzimo se Gazimudu ako dodje do dolaska crnca na poziciju crnca.

  11. Pošto ste se već dohvatili teme stranaca, slažem se da ne trebaju da stranci padobranci tipa Drejper itd. Koji nemaju nikakve veze sa Srbijom.

    Ali na primer, neki od ovih azilanata se sa 2 godine nastani kod nas, i postane igrač i oće da igra za Sbriju ne bih imao problem. Pa čak i onaj fazon Kominskog mi nije cimanje stranac, njemu baba i deda bili Srbi valjda, znači ispunjava uslov za državljanstvo, može u reprezentaciju.

  12. Samo ako su mu cale ili keva(ajde jebiga tu malo popustimo) srbi ili ako je rodjen i ziveo ovde

  13. Tipa lik ozenio camugu dobio malog crnca zove se milos radosavljevic fazon ono decko krsten isao u skolu ovde i to nema onda veze sto je garav pa nismo mi srbi rasisti

    A one fore bio tu 6 meseci silovao marka marinovica cvetkovica i daloa ar mrs bre kuci govno garavo imamo rebrona jebe nam se

  14. Bez zajebancije, smorio bih se na stranca igrača u bilo kom sportu. Pogotovo basket. Ne znam kako bih se iskreno radovao da nam crnac rješava tekmu, makar bila i za zlato.

    К'о Џеј Ар Холдем Покер кад је дон'о злато Русима. Ем Амер, ем најбољи Рус. Нешто ту не штима. ;-д

    Мени можда и не би сметало да дође странац у неком спорту где смо нубаре типа фудбал, рукомет и то.. Ал' светог србског небеског баскета не смемо ни педаљ дати. Кошарка треба да буде спорт посебног пијетета у Срба.

  15. PA ZAR I U KOŠARKU STIŽU IMIGRANTI?!?!?!?!

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  16. Ahahahah reci za nekih 20-25 godina

    Najbolji Serbski teniser neki crnac rodom iz Čada, koji je kao klinac voleo i poštovao Đovaka, i sa 23 godine došao u Srbiju, kao da završi ekonomiju.

  17. Ако оствари свој потенцијал, Теодосића ће да мења Стефан Пено. Таман да се и ми прикључимо моди да имамо бар једног кафенкастог, кад већ није чист црнац. Браон, а наш. А и костур ове екипе може да игра озбиљну кошарку бар до ОИ 2020, а дотад ће бити још талентованих клинаца, неки од њих ће се ваљда постати озбиљни сениорски играчи.

  18. Стеван
    Ако оствари свој потенцијал, Теодосића ће да мења Стефан Пено. Таман да се и ми прикључимо моди да имамо бар једног кафенкастог, кад већ није чист црнац. Браон, а наш. А и костур ове екипе може да игра озбиљну кошарку бар до ОИ 2020, а дотад ће бити још талентованих клинаца, неки од њих ће се ваљда постати озбиљни сениорски играчи.

    Prvo da vidimo šta će Kari da uradi sa Micićem. Dečko je bio osakaćen povredama ove sezone. Mislim da je odsustvovao dobrih 4-5 meseci sa terena. On ima isto potencijala.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.