Prijava

prije neki dan izašao Marsovac, a sad kao voda na Marsu
slučajnost?? ne bih rekao...

Питајмо Марсовку

A što ste indijanci toliki nebo vam jebem

Kakve nebuloze prodaje ova NASA ja ne verujem.
Ne mogu ni do Meseca da odu, lože nas da je Zemlja okrugla i da je Sunce daleko neke milione kilometara, sad su još našli vodu na Marsu hahahahhaha

Flipse, kad polome kuk, uhodani kordon ortopeda s Banjice im povoljno ugradi vještačke kukove ;-)

Ne znam zašto ali oplakala sam

uhodani kordon ortopeda s Banjice

слика старија од оних цедеова са зезалицама

Dvehiljadeosma je zvala Fendere

Нема везе. Присећамо се давних дана и још давнијих открића. Поуу

ћћ. каће да иду они мученици на марз да живу тамо?

ја не знам како ће, једино да им направе неки објекат који ће да ротира нон стоп пошто гравитација ће да их јебе

колко сам на брзину прочитао, шаљу 4 човека 2024. уз могућност одлагања до две године. И то кошта 6 милијарди долара. затегли арапи, поскупело гориво

OLLANIKOVA TEORIJA JBG MORAM DA POSTUJEM SA TEME O DARVINU

ollanik

ovo je moj pogled na svemir i svet
verujem u dve teorije
jedna potpuno pobija drugu i ne mogu obe da postoje,ali sve se svodi na isto na kraju,ultimativna poenta je ista
1.
ako mi neko argumentovano objasni da gresim prihvaticu i posmatracu sve to samo kao zanimljivu fikciju
samo je teorija,jer ne postoje bas dokazi za to
ali verujem u tu teoriju
zasto?
zato sto mi mnogo logicki zvuci
zasto mi mnogo logicki zvuci?
zato sto ako postoji nesto,postoji sve,a ako ne postoji nesto ne postoji nista
ocigledno je da postoji nesto,jer postojimo mi(deo s kojim se na kratko rastava sa drugom teorijom,ali se na kraju opet susrecu)
koliko mi logicki zvuci?
toliko da je jedno od dva jedina moguca resenja
zasto je jedno od dva jedina moguca resenja?
zato sto nesto ne moze da postoji unutar nicega ni obrnuto...zato verujem u beskonacnost svemira
beskonacnost svemira podrazumeva i beskonacno kombinacija svega
svega sto moze i ne moze postojati(prema pravilima ovog svemira)
pravila ovog svemira vaze kroz sest dimenzija

0.dimenzija---tacka
1.dimenzija---sirina
2.dimenzija--sirina i duzina
3.dimenzija---sirina,duzina,visina
4.dimenzija---sirina,visina,duzina,vrema
5.dimenzija---sirina,duzina,vreme,visina,paralelni univerzumi

ovde se vec malo udaljava i omeksava ova teorija
prvi deo teorije ja gledam kao zakon jebeni,a ovo je vec u domenu teorije,ali jake teorije,koja fino objasnjava sve

ako hocete strucne racunice i detaljna objasnjenja i sve to,kucajte u guglu string theory,multiverse,itd...

idemo dalje

6.dimenzija---sirina,duzina,visina,vreme,paralelni univerzumi,mesta gde se desavaju big bengovi svih tih paralelnih univerzuma
7.dimenzija---sirina,duzina,visina,vreme,paralelni univerzumi,mesta gde se desavaju big bengovi svih tih paralelnih univerzuma,mesta u kojima ne vaze svi zakoni koji vaze u tim univerzumima,nego totalno drugaciji ali imaju dosta zajednickog sto ih spaja kod tih zakona da funkionisu slicno
8.dimenzija---sirina,duzina,visina,vreme,paralelni univerzumi,mesta gde se desavaju big bengovi svih tih paralelnih univerzuma,mesta u kojima ne vaze svi zakoni koji vaze u tim univerzumima,nego totalno drugaciji ali imaju dosta zajednickog sto ih spaja kod tih zakona da funkionisu slicno,dimenzija u kojoj prestaju da vaze i ti zakoni,zakoni fizike i matematike su totalno drugaciji i ima ih beskonacki,svaki 7d svemir ima svoj poseban
9.dimenzija---sirina,duzina,visina,vreme,paralelni univerzumi,mesta gde se desavaju big bengovi svih tih paralelnih univerzuma,mesta u kojima ne vaze svi zakoni koji vaze u tim univerzumima,nego totalno drugaciji ali imaju dosta zajednickog sto ih spaja kod tih zakona da funkionisu slicno,dimenzija u kojoj prestaju da vaze i ti zakoni,zakoni fizike i matematike su totalno drugaciji i ima ih beskonacki,svaki 7d svemir ima svoj poseban,mesta gde ne vaze matematika i fizika,logika i slicno,eto tu mozete naci bogove i sve religije xd
10.dimenzija--sirina,duzina,visina,vreme,paralelni univerzumi,mesta gde se desavaju big bengovi svih tih paralelnih univerzuma,mesta u kojima ne vaze svi zakoni koji vaze u tim univerzumima,nego totalno drugaciji ali imaju dosta zajednickog sto ih spaja kod tih zakona da funkionisu slicno,dimenzija u kojoj prestaju da vaze i ti zakoni,zakoni fizike i matematike su totalno drugaciji i ima ih beskonacki,svaki 7d svemir ima svoj poseban,mesta gde ne vaze matematika i fizika,logika i slicno,eto tu mozete naci bogove i sve religije xd,sve apsolutno sve postoji,nema nikakvih ogranicenja

dalje jos dimenzija postoji sigurno,ali jbg o njima se ne govori ovde jer su van svih nasih shvatanja

2.teorija

teorija hologramskog univerzuma...tacka u kojoj se raskrstava s ovom prvom teorijom je vec na pocetku...sve postoji unutar mozga...realnost van mozga ne postoji...sve je samo iluzija...sve sto se vidi i oseti,cuje,pomirishe...to je to,necu dalje o tome pisati,suvisho je,iako je zanimljivo,al vec me boli ruka...
tacka u kojoj se ponovo spaja sa prvom teorijom i ima istu kljucnu poentu je to da ipak nesto postoji,mozak,ali mozak je taj koji je beskonacan i koji ipak stvara u sebi i sve ono sto se nalazi u prvoj teoriji

pre 3 meseca

Без тог ротирајућег дела, који ће правити гравитационо поље приближно јако Земљином, биће немогућа дужа свемирска путовања. Али и Марсова гравитација је мања поприлично мања него Земљина. Чак и кад буде био могућ повратак на људи на Земљу, биће незгодно повратницима јер им кости не би биле довољно јаке да ходају после дугог боравка ван гравитационог поља који је једнак овоме на Земљи. А с друге стране, она вансоларна планета, Кеплер Б је 5 пута већа од Земље, пречник јој је око 2 пута већи, претпостављам да јој је гравитација минимум 20 m/s2 што значи да би се човек од 70 кила осећао тамо као да има 140-150 кила.

Zmia
Kolko glup naziv teme

Naslov objasnjava, nemoj noobiti.

zmia gobulari po obicaju

ШЕШЕЉ УЛАЗИ НА ФАРМУ

јебига људско тело може да се навикне на разне услове, температура притисак пичке материне ал гравитација је нешто што је константно овде и јебига све осим 9,81 је непознаница организму и курац ће икад моћи да се прилагоди

добро ај на половима је другачија неморате цепидлачити

Ako se Zemlja vrti 1600+ km/h na ekvatoru i nešto manje kako se ide ka polovima, da li se zajedno sa njom vrti i atmosfera?

Ako se vrti zajedno, kako let od recimo Njujorka do Tokija traje isto kao i let od Tokija do Njujorka?

Ako se ne vrti zajedno, kako onaj Baumgartner nije pao par hiljada kilometara (koliko je za vreme poduhvata "obišla" Zemlja) od mesta gde je poleteo ka granici atmosfere, nego samo nekih 60-ak kilometara?