Prijava

Пошто нас очекује ускоро почетак АБА лиге, отварам тему о фантазују идентичном оно којег смо играли док је било у току Европско првенство. Исти сајт , иста правила, друго такмичење.

Назив лиге: Vukajlija ABA Fantazy
Шифра: Sezona2

Кад направите тимове, доле у постовима се јавите који је ваш тим па ћемо направити листу учесника баш као што је то било урађено на прошлој кошаркашкој фантази теми.

Пуно среће и знања и потрудимо се мало да скинемо Стевана са трона, није ред да нас деља стално.

ЛИСТА УЧЕСНИКА:

1. Митке - КК Семберија
2. Јупитерац - Ћевапске Долине
3. Хугочавез - Леотар
4. Шоми23 - КК Гојко
5. Л@ки - Обилић
6. Ел Ђомла - Цепидлаке
7. Бени - Лажни азиланти из Јошаничке бање
8. Изијем флипс - Говнарска
9. Главни - Дедли секси
10. Млатони - POWER OF KUPACKI POTOK
11. Нејкед - Хановер96
12. Стеван - КК Јандрија
13. Џонован - КК Дебитант
14. Дионизио - УПХКСБС
15. Срета Штета - КК Кризни штаб
16. Псето88 - Џукеле
17. Фађо - Комплет лепиње
18. Слепи - Бранчилови тигрови Железник

Prijavio sam se, već i tim sastavih (ne znam koliko mi je to pametno, al jebiga sad)
http://s29.postimg.org/3wetyzytz/Screen_Shot_2015_09_29_at_01_52_05.png

Имаш времена још да промијениш шта ти не одговара. Укњижио сам те.

Мој је Леотар.

Добар си Радјарде, још ти само 11 играча недостаје да комплетираш тим.

Odakle Leotar u Ligi? Sramota na šta je spala Aba liga, bježi jbt...

Туга. Да видиш тек играче, треба се фино помучити за састављање неког крштеног тима.

Ај ћу пробам, први кошаркашки менађер :б. Јел игра братко Гечевски?

Ушао сам само да бацим поглед на цене, не свиђа ми се баш превише. Марић 165, као Гасол :D Значи да очекују од њега да може да нагуга индекс 16,5 у просеку. Контам да може да буде ту негде, али не знам да ли се исплати. Сутра или прекосутра ћу да саставим тим.

Лаки, потражи га на листи, ко зна. Стец, има баш прецјењених играча, а незгодно је и саставити екипу јер су скоро све екипе мијењале већину играча из претходбе сезоне. Ово прво коло ће бити куповина мачке у џаку, буквално. Јбг, реално је Алекс класа за већину центара.

Otac Lazar - Обилић

Убачено, Лаки.

Prijava, cepidlake su moji... Ne znam pola igrača, trebaće mi neko vreme da se uhodam.

Евидентирано. За сад 6 нас и Стец који тек треба да направи.

Upao sam, Lažni azilanti iz Jošaničke Banje mi se zove ekipa. Ne znam koliko dugo ću da igram, prvo jer ide na Areni, drugo jer je Aba go kurac.

Izijem Flips- govnarska

Унесено, ајмо даље...

Ко је Рилекс?
Едит: Млатони, бар је био на ЕП фантази под тим надимком.