Prijava

nije debitanti nego debitant

Opravicu danas mrzelo me da mozgam puno a spickao sam budzet sa pola tima haha

Moracu da se malo udubim popodne da ne budem sprdnja kao na onom ep

Исправљено.

Nerealne cene, treba da praviš pitu od govana aukurac.

Је л' нема фантази на сајту АБА лиге ил' где смо оно пичили прошле сезоне? Сад кад је било ЕП, ја сам проб'о да се региструјем на овај сајт са једно 100 различитих мејлова и никако ми није слао линк за активацију. Није ни у спам фолдер (ако неко пита). Пробаћу опет, ал' нисам оптимиста. ;-(

Nema Sreto. Ranije sam igrao na fantaziranje.com ali sajt je ugašen sad čini mi se.

Inače, odličan tim napravio sam, očekujem ubedljivu pobedu ove sezone.

jesi siguran? :)
proveri jos jednom :)

Olle ajd napravi tim ne budi pička!

Sreto kako ne može, jedino to registrovanje što je iole normalno na sajtu haha.

Хехе, јбг, немам појма шта је то било ономад кад је требало да издоминирам на ЕП, ал' ево сад сам успео. Одо' да направим тим, чувајте се.

Ušao sam i ja, Marcus Williams.

Jel se "otvorio" maxbet i ovaj put, ili igramo za platu u Partizanu?

Matej Rojc je moj kec u rukavu

Inače, prebedan tim sam sastavio, morao sam izbaciti trojicu planiranih, da bih devetog i desetog igrača kupio malo manje bednog.

Nisam kupio najskuplje, opet, i osećam da će me to izjebati žestoko. Imam neke za koje se nadam da će napraviti iznenađenje...

Мој тим је КК Кризни штаб.

Не знам за награде, изгледа је за сјеменке од бундеве. Јесте незгодно скрпити тим, све ми некако се чини да сам могао боље и онда кренем да вртим и видим да не може никако. Болчина и Славица моји џокери.

Џоноване, уђи у лигу из првог поста.

Не могу да тврдим да је ово сигурно тачно, али ово би требало да су играчи који неће играти бар у првом колу.

http://i.imgur.com/yCdvCzn.png

Уф, добро је. Немам ни једног. :d

П.С. Је л' ја то не видим добро или овде нема да се изабере капитен?

Zajebi ovo zbrcko sam nesto preskupi su igraci...neka ide kako ide samo sam gledao da se uklopim u budzet