Prijava

115.5 + 3, očaj zbog logana, inače su manje više ok ostali odigrali. Al niko da baš ojebe.

95,9 + још петорица сутра. Презадовољан.

Haha Mlat, Kolins mi ne bi bio u opcijama ni da sam pravio svih 15 ekipa, a ne jednu.

Do jaja mitke. Ti si ga baš ojebao.

Да не урекнем, баш ме кења. Иначе испоштовао сам Стецово правило да узмем 3( у овом случају 2, није било пара за више) најбоља играча и попунио осталим солидним играчима, махом оне које сам снимио на првенству. Сутра ће Саша Павловић ујебати гарант.

To je dobar savet, ja se zaleteo sa Satoranskim, jebo me on. I Arapović koji mi je čisto popunjavao broj me otera u minus glupan. 84.5 i sutra čekam četvoricu. Uzdam se u Veselog i Mačvana, ova preostala dvojica su balvani. Biće mi bolje izgleda neke druge ekipe koje sam pravio iz zajebancije.

Млатони

Svi uzeli Rejnoldsa, vidim da se nije gledao injury report lolo

Јеси чекао да истекне рок за прављење тима, па онда да напишеш ово ајао каква подмуклост...

Ја 73,7 + шесторица. У ствари, петорица, ако Рејнолдс не заигра.

Stvarno mlato brt, zašto šmokljan si...

Ja 50 od trojice lolo, i to ovih jeftinih. Sutra 7, od toga 5 bas dobrih. Kontam da sam vam se usro u zivot poyy

Друга мушка лига Србије > Евролига
https://www.youtube.com/watch?v=UP6rFs1d6iA

Игра Рејнолдс, али боље да није. Тренутно му индекс минус 6. Зајебао сам се и са Дрејпером.

ja brate imam tajrisa rajsa juče imao Džeksona Janga pokidao 21 poen, imam sveukupno 79 poena al sutra očekujem još neke dobre hehe. Onako zadovoljan sam ali može i bolje. Jebem samo mater onom treneru Strazbura što izvodi Fofanu

jaoooo rodrigez pa šta mi radiš bre to :(

omg pa dodaj loptu da ti se upiše assist a ovako siluje i ima missed shot

JEBEM MATER PECAROŠU SLEPAC IMAO INDEKS JEDAN.

Omg Marko Todorović kako je partijao a ja se razmišlajm baš jutros dal da stavim njega ili Kleja Rejnoldsa i reko ma brate ovaj Todorović ustaša i stavim ovog, mislim nije ni on loš bio al ono, nije ojebao kao Todorović. Da sam stavio Todora imao bi 106,7 ovako samo 98,6

160,8 (ако сам добро срачунао). Хвала Богу, нико није био негативан, али сам незадовољан игром Салоа и Мачиулиса...

Zaboravih juče, evo tima. Nisam najbolje prošao ovo kolo, ali pastuvi se ne predaju

http://i.imgur.com/gv1HnOO.jpg

Haha koja perverzija kad u roku od odma izbace poene, liste i sve u pm, a ne da čekam 4 u noć ko na MVP... loool

Mitke ojebao, dalo se pretpostaviti, al polaako. Prva četvorica nagurala 200+ poena u pm.
Nerealno.

јебао сам му мајку, имам 90 за цело прво коло, одлично сам га убо.

и сад већ нишаним шта да мењам и како да правим нешто да ваља јер сам ово склепао чисто да могу да се такмичим с вама, али:

After the start of the season, no more than three (3) players per Euroleague Fantasy Challenge team may be bought or sold, according to their current price in credits.

Нигде не пише да је дозвољено 3 измене после сваког кола, већ укупно 3 играча од почетка такмичења. Надам се да само лоше тумачим. Дакле, је ли неко више упућен, или већ сад да батаљујем?