Prijava

hahah čitam devljenasto

Idi predi vunu na svojoj planini

idi namazi palac ljutom paprikom -.-

marko imas sreće jer frenki vise nije na sajtu pa mozes da isplivavas na povrsinu, al bilo bi i ok da zovemo frenkija nazad pa bi debeli imao jos jedan "najbolji dan u jebenom zivotu" haahahah kao kad je dobio plus na defku.
a sto je najgore ti si u svojim govnima plivao sa 21 god a ja sa 16, to je dobrih 5 godina zaostajanja. Mada i to je ok s obzirom na tvoj ideal ipchea i svinjarije gde ste svi kopija kopije

можда да зовнемо и букснетину да ти шутирамо буљу

mozemo da ti damo.moderatora da obrises sve prljavstine o sebi ? Ah ne, tako ćes.biti jos jadniji hh

opet brkas debeliiii

небркам ништа ја џД

ovom dučeu se po faci vidi da je morončina

ма ципирипи класичан плашљиви што се курчи преко нета а има 2 кила

tačno ima facu jadnika koga čak nisu ni birali na fudbalu dok je bio klinac već čeko da se neko umori i uđe mesto njega

мислим курчим се и ја можда превише типа напишем често оним главама на страници легенде деведесетих да су морони и убиће ме неко због тога ал не капирам овог дучета и еруа који заједно не могу да дигну кофу мекиња да наране своју кеву у обору

moderator za sakrivanje svojih govana, upravo si njima umazan debeli

hhaha razlika je što sam ja radio u jednom od najzajebanijih magacina na istovarima a ti si se znojio zbog 40 gajbica malina jadniče

товарили те у буљу џД

ем не би могао ни овог дучета да пребијеш ем се још ниси љубио са девојчицом (проверена информација)

ne kapiram što se srdiš tako, rekao sam ti da ti je jadna prozivka kao što jeste i automatski sam ti neprijatelj, govorio sam to i panćeri i olu pa ih sad kopiram, što bi ti bio nešto gori od njih

јеси бар успео да пољубиш неку девојчицу после тог копирања