Prijava

ako ti ja lupim samar...

o da da da da da
o ne ne ne ne NE!

nece ti biti dobro
hahahaha

Ma smirite se pobogu!

samo nemojte da nas nagovarate kako su kosmopolita, mlada partizanka i komad zanimljive i simpaticne i sve ce biti super i na svome mestu

rekao sam joj kakvi su carevi ol i duče i kako sam ok s njima nije mogla da veruje očima svojim

A om i ja? Mi smo govna je li? Mejmune izdao si GSM.

------------------------

Inace ovo sto pričate da su nekadašnji vukajlijaši bili neke nedodirljive legende... poklopite se ušima pls.
To je samo bila gomila pretencioznih studenata, usiđelica i matorih parazita, koji su istripovali da je poređenja nekoga sa kišnom glistom, toliko kul, da zaslužuju da se pojave u nekoj reklami za Shock žvake ili onaj pucketavi prah...

Poslato sa Samsung Galaxy J5 2016, koji mi je naslonjen na kurac iz praktičnih razloga. Hehe... baš sam Burzum, jelda?

Kako je nekada dobro bilo, a sad je sranje.

Nije baš tako.. Amantino je najkulja glava koja je ovde kročila definitivno, veruj mi. A iz te je postave.. danas više nemaš takvih autora, nauštrb poplave trilobita iz čekaonice koji su u zlatno doba Vukajlije služili kao toalet papir. Doduše, nije da im se od tada pa do sada promenila svrha:) a i od onih koji su šatro kul, nijedan nije ni izdaleka kalibar legendi Vukajlije kakvi jesu i Amantino, i Burza, i Mrmun itd.. dok je Carin povratak na sajt identičan Šešeljevom, naravno ne povlačim paralelu izmedju ličnosti, već situacije

daj linkuj po dva tri najbolja posta od amantina i mrmuna gde su se svi bas kocili od smeha, da se i mi malo smejemo, a mozda i naucimo nesto

samo po dva najlegendarnija posta od amantina i mrmuna, ne mora vise...a siguran sam da ih obojica imaju po 50, ja bi linkovao neke al sam preko mobilnog pa ne mogu, al slazem se sa tobom definitivno

Ma retard neki upao na diktatora. Nek se napuši kurca.
Ne radi više ni samoban u čekaonici sad sam pokušao.

Pez, neka ih neka malo sami istražuju.. podstakli smo ih i to je dovoljno. Najbolji učitelj je onaj koji učeniku pokaže gde treba da gleda, ali mu prećuti šta treba da vidi. Tebi svaka čast, ti si i onda bio klasa, a danas si baš prava oaza u ovoj daun pustari.. nekako se promenio mentalitet vukajlijaša. Iz kul prešao u dokazivački, a kritika društva u interno klanje.

Kad moramo plakat za degenkom Rasnim jer je sajt na aparatima a ovaj ga koliko toliko reanimira svojim degenkovskim glupiranjem i spemovanjem.
Rasnimir Degenkovski je

Evo ti kurcovski

Iako ne radi samoban u čekaonici radi sa 9 uzastopnih na forumu.

Bogu sapsitelju se okrenite, za milost njegovu se pomolite.
✝ ИС ☆ ХС ✝
✝ НИ ☆ КА ✝

Lol... Radjard bi sve te Remetone uništio. Dezintegrisali bi se u njegovom prisustvu.

Ti Tarzani su i sprem Perija d Platipusa u rangu onih tzv. "polukraljica" u onim igricama sa aviončićima što su bile aktuelne na NES-u i Segi.

Ja kapiram da su svi oni bili studenti debilkoi sa viskom vremena i manjkom prijatelja i samopouzdanja