Prijava

I za kraj, šta bi poručio sadašnjim članovima, budućim članovima i posetiocima sajta?

Vukajlija zaista može dati odgovore na mnoga pitanja, predlažem da je koristite kada ste u nekoj nedoumici... Tako sam ja recimo kad mi je stigao sms od bivše devojke "Moramo da razgovaramo", ukucao taj tekst u pretragu Vukajlije i odma' dobio nekoliko tačnih odgovora šta to zapravo znači.

I za kraj, šta bi poručio sadašnjim članovima, budućim članovima i posetiocima sajta?

Poručio bih im da ne dolaze. To prije svega. Ako pak dođu, tu su, zaraza je počela... Ne primajte k srcu sve što pročitate, čak i da je vama upućeno, sve je to jedna velika BIP, nikome neće biti lošije od toga, nikome neće emocije bit' povrijeđene ako se sprda sa nečim, pa makar to bio i crni humor ponekad.

Poštedite majke moderatorima ako vam obrišu nešto, vjerujte da imaju razlog. Mada su BIP, to stoji.

Ne osuđujem, samo sam pitao. Čak i podržavam dijalog i razmjenu emocija, ali drugarica Katrin nije shvatila revolucionarni značaj pitanja ;-)

kajzene oliži mi mudo memljivo

PORKE NO WORKIČIĆ?

To je zato jer mali Stefan Nemanja Đoković slavio rođendan pa su svi resursi preusmjereni na taj hepening

контам да је кајзен заменијо сервере онима из 2007. у складу са посећеношћу сајта

Sto bi reko Br. 1 ,Gazda, ja sam odvise star da se mesam u stvari koje se ticu kompjuterske tehnologije, ali ipak poslusaj moj savet:

Vukajlija je jedini sajt koji koristim na kome kad se ulogujem, OSTANEM ulogovan dok god ne iskljucim kompujter ili se rucno ne izlogujem. Svi ostali me izbace posle odredjenog perioda neaktivnosti. I da, ja sam ekoloski nesvesna jedinka kome kompjuter radi 24/7/365. Da slucajno to nema veze sa povremenim trokiranjem sajtoa (ogroman broj ulogovanih ljudi na sajtu promenljivog sadrzaja).? Da probas da implementiras i ti izbacivanje logovanih posle odredjenog perioda neaktivnosti i vidis da li ce da bude bolje?

GAYDA OTERAĆEŠ I NAS 16 STALNIH KORISNIKA KOLIKO NAS JE OSTALO

Сви корисници Вукајлије би требало да разумеју напоре нашег газде да нам боравак овде учини пријатнијим. Пуна подршка газди и свака му част што редовно уноси новине на наш сајт и свака част што је за само годину и по дана рада наше владе учинио имамо ситуацију, у част ових преосталих 16 и по корисника са све модераторима који су преостали. Каизен је рекао: "Главу горе, ништа није изгубљено докле год се ја не одрекнем сајта, а и ако га се одрекнем, БИЋЕ то у корист Расног."

http://www.worthofweb.com/website-value/Vukajlija/
Ako Vukajlija vredi milion i 100 hiljada dolara ja vredim barem 15 000$

Šta se desilo, prijavio sam se juce posle 11 godina

Grafikon posećenosti Vukajlije po aleksi, retko sam imao prilike da vidim da neki sajt ovako brzo propada. Gazda, prodavaj ovo, dok još možeš da uzmeš koji dinar!

http://traffic.alexa.com/graph?o=lt&y=t&b=ffffff&n=666666&f=999999&p=4e8cff&r=1y&t=2&z=30&c=1&h=150&w=340&u=vukajlija.com

Kad popravi vrata na kući.